Koçtaş'tan Parolu Kart ile Alışveriş Yapan Herkese Aygaz ve Mogaz'da İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Koçtaş’tan Parolu Kart ile Alışveriş Yapan Herkese Aygaz ve Mogaz’da İndirim

Evini sevenlerin en fazla ziyaret ettiği yerlerden olan Koçtaş, şimdi yeni bir kampanya başlattı. Koçtaş Kampanyaları ile Paro kampanyalarının ortaklaşa yürüttüğü bu kampanyada alışverişlerinizde Parolu kart kullanırsanız Aygaz ve Mogaz’da geçerli olacak indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Aygaz kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Koçtaş mağazalarından 50 TL veya daha üstü bir alışverişinizde Parolu kart ile alışveriş yaparsanız, Aygaz ve Mogaz alımlarında geçerli 2 defa 7 TL’lik indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

BuKoçtaş mağazalarından alışveriş yapıp ödemesini Parolu kart ile yapan her kişi bu kampanyadan yararlanabilir. Yani kampanya herkesin katılımına açıktır. Koçtaş’ın internet sitesinde yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında 50 TL veya daha üzeri bir harcama yapmalılardır. Harcama yaptıktan sonra kazanılan indirim ise yılsonuna kadar kullanılabilir. 31 aralık 2015 tarihinden sonra kampanya indiriminiz kullanılmadı ise otomatik olarak silinecektir. Ayrıca kampanya sadece ilk 3.000 kişinin katılımı ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya tarihi geçmese bile kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için Koçtaş mağazalarında 50 TL ve ya daha üstü tutarda bir alışverişin ödemesini Parolu kart ile yapmış olduğunuzda kart numarası ya da bu karta tanımlı cep telefonu numarasına indirim tanımlanacaktır. Bu indirim 12 kg. olarak alınacak Aygaz ya da Mogaz tüplerinde ve sadece Parolu kartların özelliklerini taşıyan bayilerde geçerli olacaktır. Kart numarası ya da cep telefonu ile indirimden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.