Kampanya Bulucu

Koçtaş’tan Öğrencilere Özel 20 TL İndirim

Okulların açılmasının yaklaşması ile öğrencilere yönelik olarak yapılan kampanyalar oldukça arttı. Bunlardan bir tanesi de Koçtaş’tan geldi. Şimdi Koçtaş kampanyaları ile öğrencilere özel tüm ürünlerde indirim imkanı sunuluyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile tüm öğrenciler, öğrenci kimlik kartları ile Koçtaş’tan yapacakları 150 TL ve daha üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyor. Bu kampanya alınacak bütün ürün kategorilerinde geçerli olacaktır. Kampanya sadece Perakende alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm öğrenciler için geçerlidir. Yani kampanya sadece üniversite öğrencileri için geçerli değildir. Öğrenci kimlik kartına sahip olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kampanya ile www.koctas.com.tr adresinden indirimli olarak alışveriş yapabilme şansınız bulunur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için öğrenci kimlik kartınızı taratarak [email protected] adresine mail göndermeniz gerekir. Daha sonra size bir kampanya kodu gönderilecektir. Kampanya tarihleri arasında bu kampanya kodu ile 150 TL ve üzeri bir alışveriş yaptığınızda kampanya gereği 20 TL indirim yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişi tamamlamış olmalılardır. Kampanya tarihinden sonra kampanya promosyon kodları da geçersiz olacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan he öğrenci eşit şartlarda olmak üzere en fazla bir defa yararlanabilir. Birden fazla öğrenci kimliğinizin olması kampanya açısından herhangi bir şey değiştirmeyecektir. Yani kampanya öğrenci kimlik bazlı değil, kişi bazlıdır.

Kampanya Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Herhangi bir ürün kategorisinde 150 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda, ödeme adımında ki sepetinizde “promosyon kodu kullan” bölümüne tıkladığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.