Kampanya Bulucu

Koçtaş’tan BonusFlaş’a Özel 75 TL Bonus Kampanyası

Bonus kredi kartlarının mobil uygulaması olarak çıkarılan BonusFlaş, kredi kartı kullanımını oldukça kolaylaştıran ve kampanyaları daha aktif kullanmanızı sağlayan, tüm gelişmelerden sizi haberdar eden bir uygulama. Şimdi BonusFlaş kampanyaları ile Koçtaş’tan yapacağınız alışverişlerden de 75 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Koçtaş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BonusFlaş uygulamasını kullanarak kampanyaya katılan müşterileri 1.000 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 75 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sadece bu mobil uygulama üzerinden olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Bonus kampanyaları sadece Bonus, Flexi, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business ve Bonus Amex kredi kartlarından yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Bunların dışındakalan kredi kartları bu kampanyan yararlanamaz. Ayrıca kampanyaya katılabilmeniz için BonusFlaş uygulamasını da mobil cihazınıza indirmiş olmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

iOS ya da Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarına mobil uygulamayı indirdikten sonra, kampanyaların yer aldığı bölümde bu kampanyayı göreceksiniz. “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Onay mesajı geldikten sonra kampanya kapsamında ki alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılarak alışverişi yapmalıdır. Bu kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kazandığım Bonusları Nasıl alabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonuslar 5 Ocak 2016 tarihine kadar harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yüklenecektir. Yüklenen Bonuslar 17 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar kullanılmayan Bonuslar otomatik olarak silinecektir. Kazandığınız Bonus’ları Bonus üyesi işyerlerinde ki tüm sektör ve alanlarda kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.