Kampanya Bulucu

Koçtaş’tan 200 TL ve Üzeri Alışverişlere 25 TL İndirim

En çok tercih edilen yapı marketlerden biri olan Koçtaş, şimdi online mağazasını yaygınlaştırmak için yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Şimdi Koçtaş kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde 25 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında www.koctas.com.tr adresinden 200 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda, alışveriş tutarınız üzerinden 25 TL indirim uygulanacaktır. Her ürün ve kategoride geçerli olan bu kampanya sadece internet sitesine özel olarak başladı.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

www.koctas.com.tr adresine üye olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece internet mağazasından yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu nedenle diğer Koçtaş marketlerinde bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya için SMS göndermenize ya da kampanyaya kayıt olmanıza gerek yok. Kampanya sadece kampanya kodu kullanılarak uygulanabilecektir. Kampanya tarihleri arasında 200 TL veya daha üzeri bir ürünü sepete ekledikten sonra ödeme adımında “Promosyon Kodum Var” alanına EMJKOCTAS yazmanız durumunda indirim uygulanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu kullanarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Bu nedenle herhangi bir indirim sunulmayacaktır.

Bu Kampanyadan Yararlanabilme Şartları Nelerdir?

Bu kampanya müşteri bazında düzenlenir. Bu nedenle herkes kampanyadan eşit olarak sadece 1 defa yararlanabilir. Müşteriler TC kimlik numaraları baz alınarak kampanyadan yararlanabilecek. Bu nedenle birden fazla hesabınız olsa bile kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz. İptal ya da iade durumlarında standart uygulama ne ise, yine o uygulanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.