Kampanya Bulucu

Koçtaş Ücretsiz Kargo Kampanyası

Koçtaş, yapı marketleri arasında en popüler olan ve en çok tercih edilenlerden bir tanesi. Bu nedenle kampanyaları da birçok kişi açısında avantaj sağlıyor. Şimdi Koçtaş kampanyaları ile yapmış olduğunuz alışverişleri hiçbir kargo ve taşıma ücreti olmadan alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Koçtaş kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Koçtaş’ın internet sitesinden tek seferde 1.500 TL ya da daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda kargo tamamen bedava oluyor. Bu kampanya sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. mağazalardan yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir kişi sınırlaması yapılmamıştır. Fakat kampanya sadece www.koctas.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Koçtaş mağaza ve yapı marketlerinden yapılan alışverişlerde kampanya geçerli değildir

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu, kampanya şifresi vs. kullanmanıza ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında internet sitesinden tek seferde 1.500 TL ya da daha üzeri alışveriş yapılması yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Nisan 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişlerini yapmış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak alışverişlerde kargo ücreti, müşterinin tarafına yansıtılacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya www.koctas.com.tr adresinden yapılan bütün ürün ve kategorilerde geçerlidir. Kampanya için herhangi bir ürün sınırlaması yapılmamıştır. Fakat kampanya sadece bireysel alımlarda geçerlidir. Ticari alımlar kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca kampanya sadece perakende alımlar için geçerli olacaktır. toptan alımlar kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.