Koçtaş İnternet Mağazasından 25 TL İndirim | Kampanya Bulucu

Koçtaş İnternet Mağazasından 25 TL İndirim

Koçtaş İnternet Mağazasından 25 TL İndirim

Yapı ve malzeme alanında oldukça iyi bir mağaza ağına sahip olan Koçtaş, yapmış olduğu kampanyalar da en fazla tercih elden yapı marketleri arasında. Üstelik şimdi Koçtaş kampanyaları ile yapmış olduğunuz alışverişlerde 25 TL indirimden de faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında Koçtaş’ın internet mağazası olan www.koctas.com.tr adresinden 150 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL indirimden faydalanabilirsiniz. Perakende olara yapılacak alışverişlerin tamamında bu kampanya geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler internet sitesinden alışveriş yaparak kampanyadan faydalanabilirler. Fakat toptan alımlar kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Kampanya sadece perakende alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, ya da kampanya kuponu ya da herhangi başka bir şey kullanmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri arasında internet sitesinden en az 150 TL’lik bir alışveriş yapmanız, kampanya kapsamında ki indirimden faydalanmanız için yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 28 Kasım 2015 tarihi saat 08:00’e kadar alışverişi tamamlamanız gerekir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler de bu belirlenen tarihe kadar alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Bilmem Gereken Başka Ne Var?

Bu kampanya internet sitesinde bulunan tüm ürün ve kategorilerde geçerli olacaktır. Fakat kampanyadan yararlanmak istiyorsanız alışverişi perakende olarak yapmanız gerekir. Ayrıca bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilme şansınız bulunmaz. Koçtaş, önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. Ürün iadesinde de sadece ödenen tutar kadar indirim yapılır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ