Kampanya Bulucu

Kliksa’ya Üye Olanlara 2 Adet Caribou Kahve Kampanyası

Kliksa.com internet sitesi, üye sayısını arttırmak için yeni bir kampanya başlattı. Bu Kliksa kampanyaları ile www.kliksa.com internet sitesine üye olanlar 2 kişilik kahve hediyesi kazanma şansı yakalıyor. Kampanya kapsamında verilecek olan kahve hediye çeki tüm Caribou şubelerinde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı nedir?

Bu Caribou kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.kliksa.com adresine üye olan her 30. kişi Caribou’dan 2 kişilik kahve hediye kuponu kazanacaktır. Kazanılan kuponlar Caribou’nun bütün şubelerinde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Kliksa.com’a üye olmayan herkesin katılımına açıktır. Mevcut üyeler bu kampanyadan yararlanamazlar. Birden fazla hesap açarak hediye almaya çalışan kullanıcılar tespit edildiğinde hesaplar iptal edilecektir ve kampanya kapsamının dışında değerlendirilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemine ya da SMS gönderimine gerek yoktur. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler sadece üye olarak bu kampanyaya katılabilir. Kampanya kapsamında sadece üye olan her 30. Kişiye hediye kahve verilecektir. Diğer üyeler herhangi bir kupon kazanmayacaktır.

Hediye Kuponu Nasıl Alabilirim?

İnternet sitesine üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra eğer 30. Kişi iseniz, üyelik bilgilerinde verdiğiniz mail adresine kupon kodu gönderilecektir. Caribou şubelerinde kasaya sadece size iletilen hediye kupon kodunu vererek kuponu kullanabilme şansınız olur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Kliksa, istediği zaman haber vermeksizin bu kampanyayı sonlandırabilir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye kuponlar ise 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kuponlar geçersiz sayılacaktır.

Hediye kupon Kullanma Kuralları Nelerdir?

Kazanılan hediye kuponlar yıl sonuna kadar kullanılmalıdır. Bu kampanyadan her kişi sadece bir adet kupon kazanabilir. Kazanılan hediye kuponları Cinemaximum Akasya ve Zorlu Kiosklar dışında kalan tüm şubelerde kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.