Kampanya Bulucu

Kliksa’dan Üye Olanlara Cinemaximum’da Sinema Bileti Hediye

Cinemaximum’dan çift kişilik sinema bileti kazanıp, sinema keyfi yapmaya ne dersiniz?Kliksa sinema severler için müthiş bir kampanya hazırladı. Çift kişilik sinema keyfi kazanmak için yapmanız gereken şey çok kolay. Kampanyanın ayrıntıları haberimizde mevcut.

Kliksa Sinema Bileti Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Yapmanız gereken ilk şey www.kliksa.com internet sitesine üye olmak. Üyeliğinizi yaparken “tarafımla pazarlama ve tanıtım amaçlı iletişime geçilmesini istiyorum” kutucuğunuzu işaretlemeniz gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamlarken kutucuğu tıklayan ve kampanya koşullarını sağlayan herkes bu kampanyadan faydalanıp çekilişe katılmaya hak kazanır.

Kliksa Sinema Bileti Kampanyası İle Talihliler Ne Kazanır?

Çekiliş sonucuna göre kazanan talihliler Cinemaximum salonlarında çift kişilik sinema bileti kazanır. Her bilet çift kişilik ve tek girişlikdir.

Kazanılan Biletler Ne Zamana Kadar Kullanılabilir?

Kampanya ile kazandığınız çift kişilik sinema biletlerini 31.12.2015 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Çekiliş İle Kazandığınız Bileti Nasıl Temin Edebilirsiniz?

Çekilişten kazandığınız biletler için hazırlanan kod üyelik işlemlerinizi tamamlarken kullandığınız e-posta adresinize gönderilecektir. PNR kodu 15 hanelidir. Gişe görevlisi kodunuzu alıp size bir bilet teslim edecektir. Biletinizin üzerinde seans saati, salon, koltuk numarası ve film bilgileri bulunmaktadır. Size verilen kodu bir başkasına devredemezsiniz. Sinema girişinde kimlik ibrazı istenecektir.

Sinema Bileti Hangi Filmlerde Geçerlidir?

Çekilişten kazandığınız sinema biletleri 3D, IMAX, Gala veya özel gösterim filmler hariç Cinemaximum salonlarındaki bütün filmlerde geçerli olacaktır. Seçtiğiniz film için geçerli yaş kategorisinde değilseniz davetiyeyi kullanamazsınız.

Kliksa Sinema Bileti Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Kampanyaya 18 yaşın üzerindeki www.kliksa.com üyeleri katılabilir. 18 yaşından küçükler katılıp hediye kazansalar bile hediyeleri verilmeyecektir. Aynı zamanda daha önceden www.kliksa.com adresine üyelik gerçekleştirenler kampanyadan faydalanamayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.