Kliksa'dan Samsung Shud TV Alana Galaxy S6 Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Kliksa’dan Samsung Shud TV Alana Galaxy S6 Hediye

Kliksa, internet üzerinden yapılan teknoloji alışverişinde en güvenilir internet sitelerinden bir tanesi. Şimdi Kliksa kampanyaları ile internet sitesinden Samsung marka Shud TV aldığınızda Samsung Galaxy S6 hediye edilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Kliksa.com internet sitesinden Samsung Shud TV alarak Samsung kampanyalarına katılabilirsiniz. Kampanya tarihleri arasında TV’yi alıp, kurulumu yapıp, gerekli formu doldurarak Samsung Galaxy S6 kazanırsınız. Bu kampanya çekiliş ile değil, alan herkese verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanya herkesin katılımına açıktır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkes yararlanabilir. Kampanya tüm Samsung yetkili satıcıları ve teknoloji mağazalarında geçerli olacaktır. Herhangi bir kanaldan Samsung Shud Tv almış olduğunuzda kampanyaya katılım hakkı elde ederseniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için belirlenen tarihler arasında Samsung Shud TV’ yi aldıktan ve yine belirli tarihler arasında kurulum için başvuru yaptığınızda fatura ile birlikte kampanyaya katılabilirsiniz. www.samsung.com adresinden formu doldurarak kampanyaya katılma talebinizi gönderebilirsiniz. Formu eksiksiz doldurup gönderdikten ve bunun onaylanmasının ardından 4 hafta içerisinde hediye size iletilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihlerine kadar devam edecek. Bu kampanyaya katılmak isteyenler bu tarihe kadar Samsung Shud TV almalı ve en geç 15 Ağustos 2015 tarihine kadar ürünün kurulumunu yaptırarak internet sitesinde ki formu doldurmalıdır. Kurulum yaptırmayan ya da form göndermeyen kullanıcılar kampanyaya katılamayacaktır.

Samsung Galaxy S6 Telefonunun Rengini Kendim Seçebilir Miyim?

Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için, stoklarda bulunan telefonlar gönderilecektir ve müşterilerin bu konuda seçme şansları yoktur. Stokların tükenmesi durumunda da kampanya otomatik olarak durdurulacaktır. Ayrıca formda ki bilgilerin yanlış olması kampanyanın geçersiz olmasına neden olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.