Kliksa'dan Maksimum Kart'a Özel 50 TL Maxipuan Hediye | Kampanya Bulucu

Kliksa’dan Maksimum Kart’a Özel 50 TL Maxipuan Hediye

Kliksa’dan Maksimum Kart’a Özel 50 TL Maxipuan Hediye

İnternetin önemli alışveriş sitelerinden biri olan Kliksa, kredi kartları ile anlaşmalı olarak yaptığı kampanyalarda müşterilerine avantajlar sunuyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden 50 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınız ile internet sitesinden tek seferde 500 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 25 TL maxipuan, 1.000 TL ve üzeri bir alışverişte de 50 TL Maxipuan kazanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartlarının tamamında geçerlidir. Kurumsal ve şirket kredi kartlarının hiçbiri bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca Bankamatik kartlar, Vadematik kartlar, maxipuan ile yapılan alışverişler ve Fırsat Maximum alışverişleri bu kampanyanın dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım SMS ile olacaktır. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında www.kliksa.com adresinden yapacağınız belirlenen miktarlarda ki alışverişlerde kampanyaya otomatik olarak katılırsınız. Katılımınız gerçekleştiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olurum?

Kampanyaya kayıt olabilmek için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KLIKSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazarak 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

2 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 16 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyanda faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı daha sonra da gerekli alışverişleri yapmalıdır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya Kliksa.com adresinden yapılan tüm alışveriş kategorilerinde geçerli olacaktır. Kampanya için herhangi bir ürün kısıtlaması yapılmamıştır. Tüm ürünlerde kampanya geçerli olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ