Kliksa'dan Kredi Kartsız ve Kefilsiz 11 Taksitli Alışveriş | Kampanya Bulucu

Kliksa’dan Kredi Kartsız ve Kefilsiz 11 Taksitli Alışveriş

Kliksa’dan Kredi Kartsız ve Kefilsiz 11 Taksitli Alışveriş

Yapılacak yasal düzenlemelerin sonucunda kredi kartının alışveriş alanı oldukça kısıtlandı. Ayrıca kredi kartı kullanmayan müşterilerin de bu zamanda alışveriş yapabilmesi imkansıza yakın bir hale geldi. Fakat yeni Akbank kampanyaları ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Kliksa kampanyaları ile Akbank Kartsız Taksit sistemi ile ödeme yaptığınızda hiçbir kredi kartı kullanmadan, hiçbir kefile ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerinizi 11 taksite kadar vade yaptırabilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Akbank müşterilerinin katılımına açıktır. Akbank müşterisi olmayan kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmeniz için Akbank Direkt kullanıcısı da olmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlayan herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. www.kliksa.com adresine girip alacağınız ürünü sepete ekledikten sonra ödeme adımında ödeme türü olarak Akbank Kartsız Taksit seçeneğini işaretlememiz gerekmektedir. Daha sonra taksit miktarı ve ödeme koşulunu seçtikten sonra “Onayla” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfada TC kimlik numarası ve mail adresi ile ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

Taksitleri Ne Zaman, Nereye Ödeyeceğim?

Ödeme adımında Akbank.com adresine yönlendirildiğiniz zaman vereceğiniz mail adresine bir ödeme planı gelecektir. Bu ödeme planında ne kadar ücreti, ne zaman yatıracağınız belirtilmiştir. Ödemeleriniz Akbank şubelerinden ya da Akbank Direkt aracılığı ile ödeyebilirsiniz.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu uygulama bir kampanya olarak değil, yeni bir ödeme sistemi olarak başlamıştır. Bu nedenle herhangi bir süre sınırlaması yapılmamıştır. Fakat hem Akbank, hem de Kliksa.com bu uygulamanın şartlarını istediği zaman değiştirebilme hakkını saklı tutar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ