Kliksa'dan 50 TL Worldpuan Kampanyası | Kampanya Bulucu

Kliksa’dan 50 TL Worldpuan Kampanyası

Kliksa’dan 50 TL Worldpuan Kampanyası

İnternetten yapılan alışverişlerin oldukça güvenilir sitelerinden olan Kliksa.com, yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerine bir takım fırsatlar sunuyor. Şimdi Kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınız ile www.kliksa.com internet sitesinden 500 TL ile 999 TL arasında yapacağınız alışverişlerde 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. 1.000 TL ve daha üstü alışverişlerde de 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik 9 aya kadar taksit fırsatından da yararlanmaya devam edersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm bireysel World kredi kartları yararlanabilir. Business olan kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca banka hesap kartları da bu kampanya kapsamının dışındadır. Worldpuan ile yapılan harcamalar da kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında Kliksa.com adresinden belirtilen tutarlarda alışveriş yapmış olduğunuzda kampanyadan yararlanmış olursunuz. Kazandığınız Worldpuanların bilgisi mesaj olarak gelecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KLIKSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4454’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 14 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında önce kampanyaya katılarak, sonra gerekli alışverişi yaparak katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Kazanılan Worldpuan ise 29 Aralık 2015 tarihinde harcama yapılan kartın hesabına yüklenecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ