Kampanya Bulucu

Kliksa.com’dan Safari Tatili kampanyası

İnternetten alışverişin en önemli internet sitelerinden olan Kliksa.com, yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Şimdi Kliksa kampanyaları ile Afrika’ya tehlikeli bir safari tatili kazanabilirsiniz. 7 gün 6 gece sürecek olan bu kampanya 2 kişilik olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu çekiliş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.kliksa.com adresinden, m.kliksa.com adresinden ya da Kliksa Mobil Uygulamasından yapacağınız alışverişlerin her 250 TL’si için bir adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bu çekiliş hakları ile katılacağınız çekilişlerden 2 kişilik 7 gün 6 geceden oluşan bir Afrika safari tatili kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

18 yaşından büyük olan herkes bu kampanyaya katılabilir. Gerçek olmayan, yani tüzel kişiler ve Kliksa çalışanları da bu kampanyadan yararlanamaz. Yararlanmış ve çekilişi kazanmış olsalar dahi ikramiye teslim edilmeyecektir. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu kriterlere dikkat etmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için belirlenen kanallardan en az 250 TL’lik bir alışveriş yapmanız yeterlidir. Kampanya tarihleri arasında yaptığınız bütün alışverişlerin her 250 TL’si için 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım fatura üzerinde ki bilgiler ile sağlanacağından faturada ki bilgileri doğru ve eksiksiz vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Ekim ayı içerisinde yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Yani 1 Ekim tarihi ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bu tarihler arasında yapacağınız tüm alışverişlerin tek seferde en az 250 TL olması durumunda kampanyaya otomatik olarak katılırsınız. Katılım için ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Çekiliş Sonuçlarından Nasıl Haberim Olacak?

20 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan bu çekilişin sonuçları 26 Kasım 2015 tarihinde Sözcü gazetesinden ilan edilecektir. Ayrıca www.kliksaçcom ve www.kimkazandı.com adreslerinden de ilan edilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.