Kliksa.com'dan Alacağınız Televizyonlara 200 TL İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Kliksa.com’dan Alacağınız Televizyonlara 200 TL İndirim

Eğer yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız, oldukça avantajlı bir kampanya yakaladığınızı söyleyebiliriz. Şimdi Kliksa kampanyaları ile alacağınız televizyonlarda anında 200 TL’ye kadar indirim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kliksa’nın başlatmış olduğu televizyon kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 1.000 TL ve üzeri televizyon alımında anında 100 TL, 2.000 TL ve üzeri televizyon alımlarında anında 200 TL indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında kargoda tamamen ücretsizdir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kliksa.com adresine üye olan ve televizyonu bu adresten alan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Eğer internet sitesine üye değilseniz, ücretsiz ve hızlı şekilde formda ki bilgileri doldurarak ya da Facebook ile giriş senkronizasyon sağlayarak üye olabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanya kapsamında olan Philips, LG ve Samsung ürünlerinden herhangi bir televizyonu aldığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ödeme alanında kampanya kodu alanına kampanya kodlarını girmeniz gerekecektir. Kampanya kodlarını girdiğiniz anda indirim sepette ki fiyata yansıyacaktır.

Kampanya Kodlarını Nereden Bulabilirim?

1.000 TL ve üzeri televizyonlarda 100 TL indirim sağlayacak indirim kodu: SPLEYL100TV’dir. 2.000 TL ve üzeri televizyonlarda da 200 TL indirim sağlayacak olan indirim kodu: SPLEYL200TV’dir. Ödeme esnasında çıkan ilgili alana bu kodları girerek anında indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

7 Eylül tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 24 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişi gerçekleştirmiş olmalıdır. Bu tarihten sonra kampanya kodları geçersiz sayılacaktır. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için stokların tükenmesi halinde kampanya da otomatik olarak duracaktır. Ayrıca Kliksa bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanya bitirme hakkına her zaman sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.