Kliksa.com'dan 150 TL'ye Kadar Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Kliksa.com’dan 150 TL’ye Kadar Hediye Çeki Kampanyası

İnternetten alışverişin en önemli adreslerinden biri olan kliksa.com, şimdi oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Bu Kliksa.com kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden 150 TL’ye kadar hediye çeki kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile, belirlenen kısa süreli tarihler arasında 150 ile 499 TL arası alışverişlerde 30 TL hediye çeki, 500 ile 999 TL arası alışverişlerde 60 TL hediye çeki, 1.000 TL ve daha üzeri alışverişlerde 150 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Bu kampanya süresinde kampanya tarihleri arasında istediğiniz kadar alışveriş yaparak hiçbir sınır olmadan hediye çekleri kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey kampanya tarihleri arasında, belirlenen tutarlarda alışveriş yapmak.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yok. Direk olarak www.kliksa.com adresinden belirtilen tutarlarda alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Alışveriş sonrası size iletilen hediye çeki kodu ile, çekleri kullanabileceksiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece 16, 17 ve 18 Eylül 2015 tarihlerinde yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Size gelen e-posta ile kampanya kodlarını ve kullanım şartlarını görebilirsiniz.

Hediye Çeklerini Nasıl Kullanabilirim?

Size verilen kampanya kodları ile 28, 29 ve 30 Eylül 2015 tarihlerinde yine sadece Kliksa.com adresinde kullanabilirsiniz. Bu kampanyayı diğer banka kampanyaları ile birleştirebilirsiniz, fakat başka bir hediye çeki kampanyası ile birleştiremezsiniz. Kliksa.com bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı sona erdirme yetkisine sahiptir. Hediye çekinin kullanım şartları size gelen bilgilendirme mailinde yer alacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.