Kampanya Bulucu

Kliksa.com’dan 100 TL’ye Kadar ParafPara ve 9 Taksit Kampanyası

İnternetten yapılan alışverişlerin en fazla kullanılan internet sitelerinden biri olan Kliksa.com, yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. Özellikle kredi kartları ile yapılan ortak kampanyalar müşterilerin hem ödeme kolaylığını, hem de kazançlı çıkmasını sağlıyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Kliksa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Paraf kredi kartınız ile www.kliksa.com adresinden 500 ile 1.000 TL arası yapmış olduğunuz harcamalarda 50 TL ParafPara kazanırken, 1.000 TL ve daha üstü harcamalarda da 100 TL ParafPara kazanabilirsiniz. Üstelik yapacağınız harcamalarda da 9 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Paraf Kampanyaları, sadece bireysel Paraf kredi kartı kullanan müşterilerin katılımına açıktır. Business kartlar, sanal kredi kartları, Parafly kart, ek kartlar ya da ParaPuan kullanlarak yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle kampanyaya kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt yapmadan yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kayıt yaptıktan sonra kampanya tarihleri arasında 500 TL’nin üzerine yapacağınız harcamalarda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için, banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan başvuru SMS’i göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KLIKSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız Paraf kredi kartınızın numarasının son 6 hanesini de yazıp 3404’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

16 ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 1 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.