Kampanya Bulucu

Kliksa.com’da Gratis Kart Sahiplerine 20 TL İndirim

İnternetten en fazla kullanılan e-ticaret sitelerinden olan Kliksa.com, şimdi Gratis kart sahiplerine indirim olanağı sunuyor. Kliksa kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde 20 TL indirimden yararlanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gratis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Gratis mağazalarından Gratis kart ile en az 20 TL’lik bir alışveriş yaptıktan sonra, Kliksa.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde 20 TL indirim hakkı kazanırsınız. Bu indirimi de kampanya indirim kodu ile kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Gratis karta sahip olan kişiler için geçerlidir. Gratis karta sahip olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca Kliksa.com’dan alışveriş yapabilmeniz için oraya üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, ücretsiz olarak hemen üye olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında Gratis kartınızı kullanarak Gratis mağazalarından en 20 TL’lik bir alışveriş yapmış olduğunuzda fatura üzerinde bir kampanya indirim kodu yer alacaktır. Kliksa.com internet sitesinden alışveriş yaparken ödeme adımında “Kampanya Kodu” alanına bu kodu yazarak toplam fiyat üzerinden indirimi görebilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ekim tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 10 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodlarını kullanmalıdır. Bu tarihler arasında kullanılmayan kampanya kodları geçersiz sayılacaktır.

İndirim Kodu Kullanım Şartları Nelerdir?

Almış olduğunuz indirim kodları tek kullanımlıktır. Bu nedenle birden fazla kullanmanıza olanak yoktur. Kampanya kodlarını başkalarına satamaz, ya da paraya çeviremezsiniz. İndirimler bölünemez, para üstü olarak iade de edilemezler. Ayrıca kampanya tarihleri arasında kullanılmayan kampanya kodları kampanya tarihinden sonra geçersiz sayılacaktır. Kullanılmayan kodlar iade edilemez ve yerine ürün verilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.