KKTCell'den Babalar Günü Kampanyası! | Kampanya Bulucu

KKTCell’den Babalar Günü Kampanyası

KKTCell’den Babalar Günü Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“KKTCell’den Babalar Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte hem Alcatel PiXi4 7’’ WiFi tablet hem de Alcatel Pixi4 5inç Akıllı Telefonlardan birini içeren hediye paketini kazanma şansını sizin elinizde! Üstelik bununla birlikte üç ay boyunca 2 GB internet fırsatından yararlanma şansını da yakalamış olursunuz!

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan herkes yararlanabilir. Üç ay boyunca sunulacak olan aylık 2 GB’lık internet hediyesi yalnızca KKTCell faturalı ya da faturasız hattına sahip olan kişiler için geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya stoklar ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanyaya Katıldığımda Paketim Ne Zaman Başlar?

Kampanya kapsamında kazanacağınız intenet paketi her ayın ilk günü KKTcell hattınıza otomatik bir şekilde tanımlanır. Kampanyaya katılmış olduğunuz gün, aynı aynı son gününe kadar geçerli olacak lan 2 GB internet hediye olarak tanımlanacaktır.

Kullanmadığım Kampanya Faydaları Bir Sonraki Aya Devreder Mi?

Kampanya kapsamında abonelik devredilemez. Kullanılmamış olan hakların bir sonraki aya devredilmesi ya da bir başka hatta transfer edilmesi mümkün değildir. Kampanya hattı aynı kişiye ait olan bir başka hatta da devredilemeyecektir. Numara değişikliği yapılması halinde kampanya devam eder. Devir işlemlerinin gerçekleşmesi halinde ise kampanya iptal edilerek iptal ücreti faturaya yansıtılır. Sim kart değişikliği halinde kampanya devam edecektir. Üst üste ödenmemiş iki fatura olması halinde hattın kapanması ile birlikte kampanya da iptal olacak ve erken iptal bedeli faturaya yansıyacaktır. Faturasız hatta geçiş yapılması halinde de aynı şekilde kampanya iptal olacak ve iptal ücreti de faturaya yansıyacaktır.

Kampanya Kapsamındaki Faydalarım Bittiğinde Bilgilendirme Yapılır Mı?

Paket kullanımın %80’inin bitmesi halinde sizlere bilgilendirme mesajı gönderilir. Aylık 2 GB’lık internet paketi için kalan internet GB’larınızı görebilmek için KALAN yazdıktan sonra 7576’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu hediye paketlerde ek paket alınması halinde bildirim yapılmaz.

Kampanya Kapsamında Seçtiğim Paket Kapsamındaki Kullanım Hakkımı Aşarsam Ne Olur?

Paket harici internet kullanımı yapılması halinde ek paketinizin olmaması durumunda Standart Tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz. Tarife kapsamında verilecek olan faydaların aşılması halinde ise tarifenizin paket aşım ücreti üzerinden ücretlendilirsiniz.

Kampanya Bittiğinde Bilgilendirme Yapılır Mı?

Kampanya sona erdiği zaman kısa mesaj yolu ile sizlere bir bildirim gönderilecektir.

Kampanyada Seçtiğim Telefonda Sorun Yaşanması Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Bu durumda satın almış olduğunuz cihazı satın almış olduğunuz Turkcell İletişim Merkezine götürmeniz gerekir. Cihazınızın garanti kapsamında olması ve kullanıcı hatası olmaması halinde herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacak fakat garanti kapsamından çıkılmış olması halinde onarım masraflarını karşılamanız gerekecektir.

Garantisi Süresi Ne Kadardır?

Bahsi geçen cihazların garanti süresi iki yıldır.

Ödemeleri Ne Şekilde Yapacağım?

Kampanya kapsamında yapacağınız ödemeler faturanıza yansır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

KKTCell önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ