Kışın Seyahatler Bir Başka Güzel | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Kışın Seyahatler Bir Başka Güzel

Daha kış gelmeden, kış ile ilgili yapılacak olan kampanyalar çıkmaya başladı. Bunlardan biri yolculuk ile ilgili. Fly Pegasus, sadece yurt dışına yapılan yolculuklarda, uçak bileti fiyatlarını 29,99 Euro’dan başlatıyor. Bu kampanya 1 Kasım 2014 tarihi ile, 28 Mart 2015 tarihleri arasında yapılan yolculuklarda geçerli olacak. Fakat yılbaşından kaynaklı olarak 18 Aralık 2014 ile 13 Ocak 2015 tarihlerinde bu kampanya işe yaramayacak. Bu nedenle bu durumu bilerek biletlerinizi almanızda fayda var. Kampanya kapsamında aldığınızı düşünüp, daha sonra bir sürpriz ile karşılaşmamanız için tarihe dikkat etmelisiniz.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için satın almanız gereken biletlerin tarih sınırlaması oldukça kısa. Bulunmuş olduğunuz lokasyona göre değişen satın alma süreleri 16 Eylül ile 26 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Kampanyadan yararlanabileceğiniz son biletleri 26 eylül 23:59’a kadar satın alabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak sandığınız kadar kolay olmayacak. Çünkü kampanyalı koltuk sayısı oldukça sınırlı. Elinizi çabuk tutmanız gerekecek. 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlar sadece yurt dışı hatlarında geçerli olacak. Bu kampanya sadece flypgs.com adresinden yapılacak olan alımlarda geçerli olacak. Bu nedenle gidip yerinden alarak bu kampanyadan faydalanabileceğinizi düşünmeyin. Ayrıca direkt uçuşlar için geçerli bir kampanyadır. Bu nedenle aktarmalı uçuşlarda yararlanmanız mümkün olmayacaktır. Eğer iade, iptal ve bu gibi durumlar söz konusu olursa kampanyadan yararlanma şansınızı yitirmiş olacaksınız.

İşte Pegasus Kış uçuş kampanyasının detayları:

 1. Kampanyanın geçerli olduğu hatlar:  Yurt dışı hatlar
  b. Uçuş Tarihi:  1 Kasım 2014 -28 Mart 2015 (18 Aralık 2014 – 13 Ocak 2015 tarihleri kampanyaya dahil değildir).
  c. Satış Tarihi: 16 – 26 Eylül 2014 (Türkiye lokal saatine göre 26 Eylül 23:59’a kadar geçerlidir.
  d. Ücretler:
  • Yurt dışı: 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlar
  e. Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
  f. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.
  g. Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır.
  h. İptal, iade ve değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur
  i. Kampanya fiyatlarına hizmet ve check-in bedeli dahil değildir.
  j. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 5 Euro’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
  k. Kampanya sınıfındaki biletler kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya sınıfındaki biletler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.