Kampanya Bulucu

Kiğılı’dan İkinci Ürüne Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Klasik erkek giyimin en önemli ve öncü markalarından biri olan Kiğılı, yaptığı kampanyalar ile klasik giyim tarzını sevenlerin yüzünü güldürüyor. Şimdi Kiğılı kampanyaları ile belirlenen koleksiyon ve ürünlerde alacağınız ikinci ürünleri %50 indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu giyim kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.kigili.com internet sitesinde, sadece belirlenen ürünler için yapılan alışverişlerde, alacağınız 2. Ürünleri %50 indirimli olarak alabilirsiniz. Toplu alımlarda da 2 katları şeklinde kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

www.kigili.com internet sitesine üye olan herkes bu kampanyan yararlanabilir. Eğer üye değilseniz ücretsiz olarak hemen üye olabilirsiniz. Kampanya sadece internet sitesinde ki belirlenen ürünlerde geçerli olacaktır. Kiğılı mağazalarında bu kampanya geçerli değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, ya da kulüp üyesi olmanıza vs. gerek yoktur. www.kigili.com/indirim linkine giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ürünlerin tamamı kampanya kapsamındadır. Bu ürünleri 2 ve katları şeklinde sepete ekleyip satın alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

2 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 2 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yamalmayarak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli değildir.

Kampanya Şartları Nelerdir?

Bu kampanya kapsamında almış olduğunuz ürünler, standart satış ve teslim kurallarına tabidir. Eğer aldığınız ürünün iadesi, ya da satışının iptali için bir talepte bulunursanız, ürün alınacak ya da iptal edilecek ve sadece ödediğiniz tutar size geri verilecektir. Toplu alımlarda kampanyanın geçerli olabilmesi için 2 ve katları kadar ürün almanız gerekir. Örneğin 3 ürün aldığınızda sadece 1 ürüne indirim yapılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.