Kampanya Bulucu

Kiğılı’dan iki kere yüzde 50 indirim kampanyası

Şimdiye kadar en çok tercih edilen mağazalar arasında yer alan ve her yerde bulundurduğu mağazası ile geniş bir tabana uzanan Kiğılıdan kaçırılmayacak bir fırsat geldi. Kiğılı ürünlerinde %50 + %50 indirim kampanyası başladı. Bazı durumlarda matematik olarak karıştırılan bu hesap yaklaşık olarak toplamda %75’e denk geliyor. Yani şu şekilde açıklayalım; Şuan zaten indirimli olan Kiğılı olan ürünlerinin etiket fiyatlarında %50 indirimli hali yazıyor. Siz bu ürünleri alarak ödeme yaptığınızda etiket de yazılanın da sadece yüzde 50’sini ödüyorsunuz. Bu da oldukça yüksek bir orana denk geliyor. Hem kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, hem de çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız bu kampanya tam size göre.

Tabi ki bu kampanya sadece belirli bir koleksiyon için geçerli. 2014 İlkbahar-yaz koleksiyonu için üretilmiş olan ürünlerden yararlanmak için bu kampanyayı kullanabileceksiniz. Yeni sezon kıyafetler bu kampanyanın içerisine dahil edilmemiş durumda. Bu nedenle almış olduğunuz ürünlerin koleksiyonuna ve etiketine dikkat edin.

Bu kampanya hem Kiğılı’nın resmi internet sitesi olan www.kigili.com’dan yaptığınız alışverişlerde geçerli, hem de Kiğılı mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişlerde geçerli. İki kanalı da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta kampanyanın bitiş tarihi. Bu kampanya 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak.

Oldukça avantajlı olan Kiğılı yüzde 50 + yüzde 50 İndirim kampanyasının detayları şu şekilde:

  • Kampanya Kiğılı mağazaları ve kigili.com sitesinde 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir.
  • Barkod fiyatı üzerinde %50 indirim uygulandıktan sonra, indirimli satış fiyatı üzerinde %50 daha indirim uygulanır.
  • Kampanya 2014 İlkbahar-yaz koleksiyonu ürünlerinde geçerlidir.
  • %50 + %50 indirim kampanyasında aksesuar, deri grubu ve promosyon ürünler dahil değildir.
  • Siparişin iptali ya da iadesi durumunda sadece ödenen tutar iade edilecektir.
  • Kiğılı kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.