Kampanya Bulucu

Kığılı Yeni Yıl Çekilişi

Kığılı bu yılın sonunda müşterilerine özel harika bir kampanya başllatı. Kampanya kapsamında kazanan müşterisine Auid marka bir araba hediye edecek. Bu kampanyaya katıldığınız taktirde yeni yıla son model harika bir araba ile girebilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için Kığılı mağazalarından 200 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmanız ve çekiliş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu kampanya kapsamında,

  • 1 kişi Audi A3 Sportback 1.0 Turbo FSI 116 hpDynamic S Tronic PI 2017 Model Otomobil (değeri: 160.879, 00 TL),
  • 10 kişi Apple iPhone 8 64 GB Cep Telefonu (birim değeri: 4.199, 00 TL),
  • 10 kişi Sony PS4 Pro Oyun Konsolu (birim değeri: 1.899, 00 TL),
  • 10 kişi Apple iPadWi-Fi 32 GB Tablet (birim değeri: 1.599, 00 TL) ikramiyesi

kazanabilirsiniz. Bununla kampanya her 200 TL ya da daha üzeri alışverişiniz dahil olacak. Yani 1′ den fazla kez kampanyaya katılabilirsiniz. Bir de fazla kampanyaya katılarak çekişin size çıkması ihtimalini güçlendirebilirsiniz.  www.kigili.com internet adresinden de kampanyaya katılmak mümkün. tek yapmanız gereken  www.kigili.com internet sayfası üzerinden 200 TL ya da daha üzeri alışveriş yaptıktan sonra, tüm  GSM operatörleri üzerinden 6635 e cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj olarak ad, soyad, adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak  göndermeniz yeterli olacaktır. (Her fiş/fatura/e-faturadan 1 şifre çıkacaktır.) . Bununla beraber kampanyaya katılmak için gönderdiğiniz SMS ücreti tüm GSM operatörleri üzerinden 0.65 TL’dir.

Kazanan müşteriler takvim gazatesinde duyurulacaktır. Bu duyuru takip etmek çekilişe katılan müşterilerin sorumluluğundadır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kazanan talihliler 22.01.2018 tarihinde duyurulacaktır. Asıl ve yedek kazananlar tahhütlü posta yolu ile bildirim gidecektir. Postada herhangi bir gecikme ya da sorun olması durumunda Kığılı A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • Kığılı A.Ş. tüm hakları gizlidir. Kığılı A.Ş. kampanyada değişiklik ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Kığılı mağazalarına gelebilir ya da Kığılı müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.
  • Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.