Kampanya Bulucu

Kıbrıs Telsim Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kıbrıs Telsim Kampanyası ile birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yani KKTC’de yaşayan gençler Telsim Freezone üyesi olması halinde Aras Kargo tarafından sunulan Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne olan zarf gönderimlerinde ya da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye yapacakları zarf gönderimlerinde yüzde 35 oranında bir indirimden yararlanma fırsatını yakalıyorlar.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

15 Kasım 2016 ve 15 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan Kıbrıs Telsim Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen Aras Kargo müşterilerinin Kıbrıs Telsim telefon numarasına sahip olması ve Telsim Freezone üyesi olması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için son günün 15 Kasım 2017 tarihi olduğunu unutmayın!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin öncelikle Kıbrıs Telsim GSM hattına sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Telsim Freezone üyesi de olması gerekiyor.

Kampanyaya katılmak için yapılması gereken şey Kıbrıs Telsim GSM hattı üzerinden “ARAS” yazdıktan sonra 8008 numarasına kısa mesaj göndermektir. Ardından mesaj göndermiş olduğunuz telefon numarasına gelecek olan şifreyi Aras Kargosu yetkili kişilerine göstermemiz halinde kampanya kapsamında yer alan indirimden yararlanmanız mümkün olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan sadece Telsim Freezone üyeleri yararlanabilecektir.

Kampanya kapsamında alınacak olan indirim şifrelerinin Kırbıs Freezone aboneleri tarafından alınması gerekmektedir.

Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gönderilecek olan zarf gönderimlerinde Kıbrıs Telsim Kampanyası kapsamında sunulan indirimden yararlanmak isteyen kişilerin Kıbrıs Freezone abonesi tarafından alınan şifreyi Türkiye’de yer alan Aras Kargo acente ya da şubelerinde bulunan yetkililere vermesi gerekiyor.

Bu kampanya sadece kapıdan yapılan kargo alımlarını kapsamakla birlikte kargolarının kapısından alınmasını isteyen kişilerin 0392 444 25 52 numarasını arayarak bu konu ile ilgili bilgi alması gerekiyor.

Telsim ve Aras Kargo tarafından kampanya ile ilgili olan tüm koşullar hakkında değişiklik yapma ve bu kampanyayı durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.