Kia Yaz Kampanyası | Kampanya Bulucu

Kia Yaz Kampanyası

Kia Yaz Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?        

Sahip olduğu yenilikçi model anlatımı sayesnde otomobil üretimine bambaşka bir bakış açısı kazandıran Kia, otomobil severler için sağlam bir yaz kampanyasında bulunuyor. Kia yaz kampanyası sayesinde artık pek çok kesim hayallerindeki otomobile en uygun fiyatlandırma koşulları eşliğinde ulaşabilecektir. Kia yaz kampanyası kapsamında da karşınıza birbirinden farklı avantajlar çıkacaktır. Yaz dönemine özel olarak karşınıza sunulan bu avantajlar dahilidne de yenilenen bir kampanya ile fiyatlama modelleri en uygunö deme planları ile sizlerin karşısına çıkacaktır. Bütün bu aşamalar dahilinde de tek yapmanız gereken şeyi, en yakın Kia şubesine giderek bilgi almak ya da online platformlardan başvuruda bulunmak olmalıdır. Bunları sağladığınız andan itibaren de Kia yaz kampanyası imkanından rahatça yararlanmaya başlamış olacaksınız. Üstelik Kia yaz kampanyası kapsamında da mekanik bakım ile onarımlarda her daim %20 indirim alacaksınız. Bu onarım indirimlerinin yanı sıra orjinal fren disk ve balataları da sizlere %20 bir indirim oranı ile bakıma sunulacaktır. Her açıdan dikkat çekici bir yapıda ilerleyiş sergilemekte olan Kia yaz kampanyası avantajları dahilinde bir de mekanik bakım ve onarımlarda KDV dahil 499 TL ve üzeri harcamalarda Würth yaz bakım paketi kampanyasından da yararlanmış olacaksınız. Bu kampanya kapsamında da sizlerin avantajlı bir paket içerisinde dilediğiniz otomobil modelini satın alabilecek net bir imkanınız olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kia yaz kampanyasına Rent a car ve oto araç kiralama filoları dahil olmamaktadır. Bunun dışında da her kesim bu kampanyaya dahil olabilme imkanını elde edebilmektedir. Her zaman kalite ve uzun ömürlü bir araç bakım imkanını sizler için tanımakta olan Kia sayesinde, hayalinizdeki o güvenli otomobil imkanına da rahatlıkla ulaşabilmiş olacaksınız.


Kampanyaya Nasıl Katılabiliriz?

Kia Yaz Kampanyası katılım aşamaları açısındans sizlerin online olarak ya da birer bir başvurularınızla da bir katılım süreci gerçekleştireceğinizi söyleyebiliriz. bu sayede de birkaç tık ve birkaç dakika içerisinde dilediğiniz aracın satın alım aşamalarını gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Her zaman müşterilerinin memnuniyetini merkez noktasına almakta olan bu firma ile sağlam bir iletişim ve otomobil alımı gerçekleştirmeniz mümkün olabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kia yaz kampanyası kapsamında da sizlerin bu kampanyadan 20 haziran – 20 temmuz tarihleri arasında yararlanabilme imkanınız bulunmaktadır. Bu imkanının sıkıntısız bir biçimde kendi hesaplarınıza en uygun aşamalarla dahil olacağını da bilmenizi isteriz. Her zaman müşteri memnuniyeti odağında bir işlem akışı ile şekil alan Kia marka modelleri çok ama çok seveceksiniz. Bunun için dikkat edilecek hususlar ve bazı şartları da mutlaka göz önüne alarak adımlarınızı atmalısınız.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Kia yaz kampanyasının şartları genel olarak müşterilerin daha kolay bir alım imkanına göre şekil almaktadır. Bu noktada da sizler için şu hususları sıralamak mümkün olabilir;

  • Bakım onarımlarda %20 indirim imkanı her zaman geçerlidir.
  • Taksit durumlarında da herhangi bir faiz işleyişi gerçekleşmemektedir.
  • Check-up kontrolüne her şeyin dahil olduğunu bilmenizi isteriz.
  • Bakım – onarım aşamalarında her zaman istek ve talepler doğrultusunda hareket edilir.

Bütün bu aşamaların tamamını göz önünde bulundurduğumuz zaman, Kia yaz kampanyası ile istediğiniz model arabanın satım  alımını bir çırpıda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için de bahsi geçen bütün detaylarımızın üzerinde durmanız ve en yakın Kia satış bayisi ya da online resmi adresine başvuruda bulunmalısınız. Hepinize şimdiden Kia ile mutlu ve avantajlı günler dileriz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ