Kampanya Bulucu

KIA Sportage’dan Yıl Sonu Kampanyası

Yeni yıla KIA marka yeni bir araç ile girmek istiyorsanız, kaçırmamanız gerek bir fırsat var. Şimdi KIA kampanyaları ile Sportage alan müşteriler hem uygun fiyat, hem de indirim fırsatlarından aynı anda yararlanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında herhangi bir KIA Yetkili Satıcılara başvuran müşteriler 69.000 TL’den başlayan tanışma fiyatlarından yararlanabilirken, hem de 7.000 TL’ye kadar indirim avantajından da yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan herkesin katılımına açıktır. Kampanya sadece nakit alımlarda geçerli olacağı gibi Kia anlaşmalı finans kuruluşlarının şartlarına bağlı olarak farklı koşullarda sunulabilir.

Aracın Özellikleri Nelerdir?

Kampanya kapsamında sunulan araç Kia Sportage Premium 2.0 L DSL 184PS A/T 4×4 araçlardır. Araçlar yasal olarak belirlenmiş olan 2 yıl ya da 60.000 km. süresince garanti altındadır. Bunun yanı sıra anahtar tesliminden itibaren 5 yıl veya 150.000 km. KIA özel Garanti Onarım Güvencesi altındadır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kampanyaya kayıt işlemi, SMS gönderimi ya da kampanya kupon kullanımı gibi işlemlere gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir KIA Yetkili Satıcılara başvurmanız yeterlidir. Gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar satın alım sözleşmesini imzalamalıdır. Bu tarihten sonra yapılan araç alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

KIA önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir. Kampanya için kullanılan görseller ile araçlar arasında farklılıklar bulunabilir. Kampanya ile ilgili tüm detayları KIA Yetkili Satıcılardan öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.