Kampanya Bulucu

KFC Cinemaximum Sinema Bileti Kampanyası

KFC’de doyunca yiyip sinema bileti kazanmak ister misiniz? KFC ve Cinemaximum’ un hazırladığı bu kampanya ile bu mümkün. KFC de belirli menülerden aldığınız da sinema bileti kazanmak fırsatı yakalıyorsunuz. Son tarih 15 MAyıs.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız öncelikle KFC’den daha önceden kampanya için belirlenmiş olan menülerden birini seçiyorsunuz. Twister, Zinger ya da Panini Menü +1 Cinemaximum sinema bileti 16 TL, herhangi bir Box Menü +1 Sinema bileti 22,50 TL olarak kampanya kapsamında sunulmaktadır.

Biletinizi Nasıl Alabilirsiniz?

Sinema biletiniz size KFC’den yaptığınız harcamanızın ardından fiziki bilet olarak size verilecektir. Aldığınız bu fiziki bileti Cinemaximum sinemalarındaki gişelerden gitmek istediğiniz filmi seçerek onaylatacaksınız. Yemek ve sinema ihtiyacınızı fazladan para ödemeden tek seferde hesaplı bir şekilde gidereceksiniz.

Kampanyaya Hangi Kredi Kartları Dahildir?

Bankamatik kartları, Ziraat Bankası Maximum kartları, Maximiles, Mercedescard dahildir.

Hangi Kartlar Kampanya Dışındadır?

İşte Üniversiteli Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, Şirket Kredi Kartları ve Maxipuanlarınızla yapacağınız alışverişler kampanya dahilinde değildir.

Sinema Biletleri Hangi Seanslar İçin Geçerlidir?

Aldığınız bu sinema biletini dilediğiniz film ve seansta kullanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama yapılmayacaktır.

Sinema Biletlerinin Son Kullanım Tarihi Ne Zaman?

KFC sinema bileti kampanyasından kazandığınız biletinizi 15 Haziran 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde biletiniz iptal edilecektir. Ve daha sonra kullanılmayacaktır.

KFC Sinema Bileti Kampanyasının Diğer Ayrıntıları Nelerdir?

İş Bankasının ve KFC ortaklaşa hazırladığı bu kampanyayı dilediği zaman sonlandırabilme hakkın sahiptir. Kampanya eve yapılan servisler için geçerli değildir. Sinema bileti yalnızca KFC mağazasından yapılan alışverişlerde verilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.