Kampanya Bulucu

Kelebek Mobilya’dan İkinci Takıma Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Türiye’nin en köklü mobilya mağazalarından biri olan Kelebek, tasarım ve çizgileri ile geniş bir kesime hitap ediyor. Üstelik şimdi Kelebek kampanyaları ile alacağınız takımlarda %50’ye kadar indirim oranından da yararlanabilme ihtimaliniz var. Evinizi yenilemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu mobilya kampanyası ile kampanya tarihleri arasında herhangi bir Kelebek Mağazasına gelen müşteriler alacakları ilk takım için %15 indirim fırsatından yararlanabilecek. İkinci takım ise nakit alımlarda %50 indirimli olacaktır. Eğer kredi kartı ile almak isterseniz, 12 ay taksit imkanı ve %35 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş olan müşteriler kampanya tarihleri arasında Kelebek Mağazalarında geçerli olacak. Diğer kanallardan alacağınız Kelebek Mobilyaları kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya ya da promosyon kodu göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Kelebek Mağazasına giderek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya belirlenen birçok ürün takımında geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka takımları almalıdır. Kampanya tarihinden sonra alınacak takımlar bu kampanya kapsamına alınmayacak ve herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerli Olacak?

Kampanya sadece takım olarak satılan ürünlerde geçerlidir. Televizyon üniteleri, genç odaları, sehpalar, yataklar, açyatlar, puflar, mutfak masaları, aksesuarlar, 100 cm ve 120 cm arası bazalar gibi tekil ürünler %50 indirim fırsatından yararlanamazlar. Kampanya kapsamında ki takımları öğrenmek için www.kelebek.com.tr adresinden ya da herhangi bir Kelebek Mağazasından bilgi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.