Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Belgesiz kredi veren bankalar dendiğinde akla gelen kefil aramadan herhangi bir evrak aramadan, bankaya gidip kullanılabilen kredilerdir. Tüm bankalar mutlaka nüfus cüzdanı ister bunu saymazsak eğer kefil istemeyen birçok banka ve kredi kampanyası bulunmaktadır. Kefilsiz kredi veren bankalar adlı yazımızda bu kredi kampanyalarını inceleyip karşılaştıracağız.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB Bankası tarafından çıkarılan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne internet üzerinden başvuruda bulunuyorsunuz. Krediyi kullanmak ya da çekmek için bankaya gitmenize gerek yok.

  • Krediyi 1000 liradan 15 bin liraya kadar kullanabilirsiniz.
  • 36 ay vadeye kadar vadenizi uzatabilirsiniz.
  • Kefil ya da evrak istenmez
  • Taksitlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Cepteteb İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

36 ay vade ile 15 bin lira çektiğinizde % 1,15 faiz oranı ile yıllık maliyet oranınız % 20,36 olacaktır. Tahsis ücreti ödemezsiniz. 258 lira sigorta ücreti ödersiniz.

YAPI KREDİ BANKASI MOBİLDEN VE İNTERNETTEN ANINDA ŞUBESİZ KREDİ

Yapı Kredi Bankasının internet üzerinden başvuru aldığı anında şubesiz kredide evrak ve kefil istenmiyor. Yapı kredinin bu kampanyası belgesiz kefilsiz kredi için çok iyi bir örnek teşkil ediyor.

Yapı Kredi Bankası Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Maliyet Tablosu

Aylık % 1,32 faiz oranıyla 15 bin liraya kadar kredi çekebiliyorsunuz. 10 bin lira için 36 ay vadeli kredi çektiğinizde aylık 366 lira ödüyorsunuz. Başvuruları internetten ya da mobilden yapabiliyorsunuz. 52,50 lira kredi tahsis ücreti ve 68 lira sigorta ücreti alınıyor.

yapı kredi bankası kefilsiz kredi

Bu kredi için internet üzerinden sadece 10 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

AKBANK DİREKT KREDİ

Akbank Direkt kredi de internet üzerinden başvurabileceğiniz kefilsiz belgesiz bir kredidir. Kredide maksimum tutar olarak 7500 lira çekebiliyorsunuz. Maksimum vade ise 24 ay ile sınırlı!

Akbank Direkt Kredi Maliyet Tablosu

Akbank’tan 7500 lira tutar ile 24 ay kredi çektiğinizde % 1,19 ile aylık 371 lira ödüyorsunuz. Krediye isterseniz şubeden de başvurabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BİREYSEL DESTEK KREDİSİ  –   E-KREDİ

Garanti bankasının internetten kredi adı altında sunduğu bu kredide başvuru yolu olarak birçok alternatif sunulmuş. Şubelerden, bankamatiklerden,  444 0 335 no’lu telefondan, internet bankacılığından ve mobil şubeden başvuruda bulunabiliyorsunuz. Kefil istenmiyor.

Garanti bankası E-kredi, oto kredisi ve bireysel finansman kredisi adı altında 3 farklı krediye internet üzerinden başvuru alıyor.

Faiz Oranları

E-kredi için 10 bin liraya  % 1,43 faiz oranıyla 36 ay boyunca 374 lira ödüyorsunuz. 150 lira masraf ve %1 hayat sigortası ödüyorsunuz.

Uyarı: E kredi faiz oranları 3 bin liraya kadar geçerlidir daha yüksek rakamlar için şubeden bilgi almanız gerekiyor.

TEKSTİLBANK BİREYSEL KREDİLER

Tekstilbank bireysel kredilerde kefil istemiyor. Herhangi bir prosedür gerektirmeyen kredi başvurusunda 0 532 752 44 04’e “Kredi” Yazıp boşluk bırakıyorsunuz, TC Kimlik No ve Gelir Bilgisi ekleyerek SMS ile Kredi Başvurunuzu gönderiyorsunuz. 24 saat içinde telefonunuza yanıt geliyor.

Tekstilbank kefilsiz kredi maliyet ve faizler

Tekstilbank’tan çekeceğiniz 10 bin lira için 36 ay vadede aylık 390 lira ödüyorsunuz. Faiz oranı % 1,63 yıllık maliyet oranı ise  % 23,95 olarak gerçekleşiyor. Çok pahalı bir kredi olduğunu belirtmemiz gerek!

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

Denizbank cebimde kredi ile kefilsiz ve evraksız kredi kullanabilirsiniz.

Krediye başvurmak için: Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280’e göndermeniz yeterlidir.

Denizbank Cebimde Kredi Faiz oranları ve maliyet tablosu

Denizbank cebimde kredi aylık faiz oranı % 1,68 bu oran 36 ay için geçerli! 24 ay için  % 1,58 12 ay için ise  % 1,48 faiz oranı belirlenmiş. 36 ay 10 bin lira çektiğinizi varsayarsak aylık 393 lira ödüyorsunuz. 50 lira kredi tahsis ücreti, 151 lira da sigorta masrafı ödüyorsunuz.

Sonuç ve Değerlendirme

Kefilsiz kredi veren bankalar yukarıda saydıklarımızdan ibaret değil. Bankaların büyük bir kısmı zaten kefilsiz kredi kullandırıyor. Bu durum sizin kredi riskinizle ilgili! Eğer kredi riskiniz azsa yani güvenilir bir müşteri iseniz sizden zaten kefil istemiyorlar. Bu yüzden yukarıdaki bankalar dışında devlet bankalarına da kefilsiz kredi kullandırıp kullandırmadıklarını sorunuz. Çünkü internet sayfalarında kefilsiz kredi şeklinde bilgi veren bu bankaların sunduğu kredi kampanyaları pek cazip görünmüyor. Maliyet oranları şu an çok yüksek. Öncesinde mutlaka Halk bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’a da kefilsiz kredi verip vermediklerini sormalısınız.

Son olarak, belirtildiği üzere kredinin kefilli ya da kefilsiz olmazı daha çok sizin sahip olduğunuz findeks kredi notu ile alakalıdır. Bu yüzden ‘’ Findeks Nedir, Ne İşe Yarar?’’ adlı yazımızı mutlaka okumalısınız.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.