Kartınızın Son 2 Hanesi Axess'in Yeni Yıl Hediyesi | Kampanya Bulucu

Kartınızın Son 2 Hanesi Axess’in Yeni Yıl Hediyesi

Kartınızın Son 2 Hanesi Axess’in Yeni Yıl Hediyesi

Kampanyaya kayıt olduktan sonra 31 Aralık tarihine kadar Axess ve diğer Akbank kartlarınızla yapacağınız akaryakıt, market, giyim, aksesuar, kozmetik, optik-saat ve elektronik alışverişlerinizde 100TL ve üzeri 4. harcamanıza kartınızın son 2 hanesi değerinde chip-para hediye edilecektir.

Son iki hanenizin 50’den az olsa bile chip para hediyeniz en az 50 TL olacaktır.


Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılmak için YENIYIL yazıp 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanacaktır.

Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı; Turkcell, Avea ve Vodafone müşterileri için KDV ve ÖİV dahil 0.65TL olarak ücretlendirilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.31 Aralık 23:59’dan sonra yapacağınız alışverişlerden chip-para kazanamayacaksınız.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerli Olacaktır?

Kampanya akaryakıt, market, giyim, aksesuar, kozmetik, optik-saat, elektronik ve beyaz eşya sektörlerinde faaliyet gösteren tüm iş yerlerinde geçerli olacaktır.

En Fazla Ne Kadar Chip-para Kazanabilirsiniz?

Kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess, Wings, Free kredi kartlarınız, ticari kartlarınız ve Neo banka kartlarınız ile en fazla 99 TL chip-para kazanabilirsiniz. Kampanyada dağıtılacak toplam chip-para ödül tutarı 2.000.000 TL chip-para ile sınırlıdır.

Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gün olarak belirlenmiştir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ