Kampanya Bulucu

Kamil Koç Yolcularına Mc Donalds’ tan Özel İndirimler

Kamil Koç ile yapacağınız yolculuklarda, aldığınız fırsat kuponu sayesinde size özel sunulan Mc Donalds menü ve ürünlerinden faydalanabiliyorsunuz. Kamil Koç yolcusuysanız ayrıcalığınız her zaman vardır. Mc Donalds yolcusu kalmasın sloganıyla yaptığı bu kampanya da müşterilerine Mc Donalds’ ın dayanılmaz lezzetlerini hediye ediyor. Kampanya 9 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında kampanyaya katılan Mc Donalds restorantlarında geçerlidir. Biletinizi internetten aldıysanız eğer size en yakın bilet satış noktasına gidip biletiniz ile birlikte Mc Donalds kuponunuzu isteyiniz.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için kuponunuzun kasa görevlisine iletmeniz gerekmektedir. Kamil Koç ve Mc Donalds ortaklığında yapılan bu kampanyayı taraflar istediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

Kamil Koç müşteri hizmetlerine her daim ulaşıp sorunlarınızı halledebilirsiniz. Kamil Koç müşteri Hizmetleri numarası 4440KOÇ yani 4440562

Kamil Koç her zaman yol arkadaşlarının yanında. Herşey sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, sizi daha çok memnun edebilmek için.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.