Kalpler Sevgi Dolsun, 50 TL Bonus Sizin Olsun! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Kalpler Sevgi Dolsun, 50 TL Bonus Sizin Olsun!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Bonus üyesi olan iş yerlerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra elektronik, market, kozmetik, kuyum ve giyim alışverişlerinizde 10 TL Bonus kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik bu kampanya ile toplamda 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatı da tamamen sizin elinizde!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Kalpler Sevgi Dolsun, 50 TL Bonus Sizin Olsun!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanya koşullarını yerine getirerek alışverişte bulunması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Kalpler Sevgi Dolsun, 50 TL Bonus Sizin Olsun!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerini ilk harcamalarını yapmadan önce SEVGİ yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Göndereceğiniz bu kısa mesajın Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Bu karta katılırken göndereceğini kısa mesaj için belirlenmiş olan ücretlere katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Türk Telekom aboneleri 0,60 TL, Turkcell aboneleri 0,65 TL ve Vodafone aboneleri 0,415 TL ücret öderler.

Bununla birlikte Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken şey kampanya sayfası üzerinde yer alan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamaktır.

Bonus Flaş üzerinden tüzel kişiler kampanyaya katılamayacağı için bu kişilerin kısa mesaj yolunu kullanmaları gerekir.

Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi kartları ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 4,99 TL değerinde ücret ödemesi gerekir.

Bu Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Bonus Business, Easy ve Paracard kartlarını kullanabilirsiniz.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazandığınız Bonusları 4 Mart ve 14 Mart 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihler arasında kazandığı Bonusları kullanmayan kişilerin Bonusları geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde kartında geri alınır.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler en fazla 50 TL değerinde Bonus kazanabilirken, Bonus Flaş uygulamasını kullanarak kampanyadan yararlanan kişiler 60 TL değerinde Bonus kazanacaklardır.

Ayrıca bu kampanya müşteri bazındadır.

Bununla birlikte Money Bonus ve Garanti Bonus kartları ile kampanyadan yararlanan müşteriler, Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlarını kullanarak bir kez daha kampanyaya katıldıkları taktirde bir kez daha 50 TL ya da 60 TL değerinde Bonus kazanma şansını elde ederler.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya Bonus sanal kart, Mail order ve telephone order, internet alışverişleri ve temassız işlemler dahil edilmiştir.

Aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılacak olan harcamaların sadece ilki kampanya kapsamına dahil edilecektir.

Bonus kullanılarak yapılan ödemeler, fatura ödemeleri düzenli ödeme talimatları ve otomatik ödemeler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Market sektöründe yapacağınız alışverişlere gıda dışı harcamalar dahil edilmemiştir.

Farklı ürün kategorilerinde satış yapmakta olan sanal mağazaları kullanarak bu kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir.

Bu kampanyadan sadece yurt içinde yapacağınız harcamalar ile yararlanabilirsiniz.

Birden fazla Easy ve Bonus Business kartına sahip olan ticari kart müşterileri, sahip oldukları tüm kartlar ile kampanyaya dahil olmak istedikleri zaman firma yetkilisi tarafından banka sistemine kayıt edilmiş cep telefonu numarası üzerinden başvuru yapmalıdır.

Alışverişin ardından gerçekleşen iptal ve iade işlemleri dikkate alınır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.