Kampanya Bulucu

Kablonet’ten Tek Sözünüze Yüzde 20 İndirimli İnternet

İnternet sağlayıcıları, internet hizmetinizi karşılamak ve sürekli olarak aynı firmayı kullanmanızı sağlamak için avantajlı kampanyalar düzenlerler ve bu kampanyalar için taahhütler isterler. Bu kampanyanın bir örneği de Kablonet tarafından yapıldı. Şimdi kablonet kampanyaları ile taahhüt vererek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 12 ya da 24 aylık taahhüt veren müşteriler indirimlerden yararlanabilecekler. 12 aylık taahhütlerde internet paketlerinden %10, 24 aylık taahhütlerde ise %20 indirimden yararlanabilme imkanınız bulunur. Üstelik kampanya tüm internet paketlerinde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut müşterilerin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Üstelik kampanya sadece bireysel kullanıcılar için değil, aynı zamanda kurumsal iş yerleri için de geçerlidir. Otel ve motel işletmeleri dışında ki tüm resmi kurum ve kuruluşlarda kampanya geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Taahhüt vermiş olduğunuz zaman otomatik olarak kampanya kapsamına alınırsınız ve aylık ücret ödemeleriniz indirimli olarak faturanıza yansır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

20 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 31 aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler yıl sonuna kadar taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüt ile İlgili Kurallar Nelerdir?

Vermiş olduğunuz taahhüt süresi boyunca aboneliğinizi iptal eder ya da daha düşük bir pakete geçerseniz, cezai bedel olacaktır. fakat daha yüksek pakete geçişlerde taahhütler bozulmayacaktır. Taahhüt bozulmuş olduğunda o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz indirimlerin ve ücretsiz hizmetlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.