Kampanya Bulucu

Kablonet’ten Konuşturan Muhteşem Üçlü Kampanyası

Zamanımızın iletişim ihtiyaçları hemen hemen birbiri ile alakalı olan birkaç farklı çeşitten oluşuyor. Özellikle bilişim ile ilgili iletişim de telefon, internet ve TV her evin artık olmazsa olmazı haline geldi. Şimdi Kablonet kampanyaları ile bu 3 iletişim türünü aynı anda kullanarak ayda sadece 36,99 TL ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Uydunet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler Teledünya Temel Paketi Vizioon sinema paketi ile birlikte alıp, ayrıca 25 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 25 GB adil kullanım kotası bulunan sınırsız interneti, yanında da her yöne 100 dakik veren Uydunet telefonu aldığında, hepsi için ayda sadece 36,99 TL ödüyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel müşterilerin katılımına açıktır. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler bu kampanyaya katılabilir. Ayrıca otel ve motel dışında ki diğer resmi kurum ve kuruluşlar da bu kampanyaya katılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt de verilmesi gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu Kampanyaya katılmak için belirlenen kampanya tarihleri arasında www.kablonet.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, 0850 333 0 126 numaralı çağrı merkezini arayarak, ya da herhangi bir Kablonet başvuru noktasına başvuru yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu Teledünya kampanyaları, 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında 24 aylık taahhüt vererek başvuru yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü süre bitmeden aboneliğinizi iptal ettiğinizde ya da daha düşük bir pakete geçtiğinizde bozmuş olursunuz. Bozduğunuzda o tarihe kadar almış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıyacaktır.

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Türksat Kampanyalarını incelemek için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.