Kampanya Bulucu

Jolly Yetişkin Bezi Numunesi

Genellikle rahatsızlığı olan ve ileri yaş grubundaki erkek ve kadınlara hitap eden yetişkin bezlerini bu kez deneme amaçlı olarak numune alabiliyorsunuz. Yetişkin alt değiştirme bezi markası olan Jolyy şimdi numune formunu doldurmanız doğrultusunda size birkaç adet denemeniz için gönderim yapıyor.

Tam olarak kaç adet gönderiyorlar bilemiyoruz ama bir tane dahi gönderseler deneme şansını elde etmiş olursunuz. Genellikle hasta bezleri çok zor kullanıldığı için önden bir test etmenin ve ne kadar kolaylıkları olduğunu bilmenin size çok faydası olacak. Bu sebeple numune foramın doldurun gelmesini istediğiniz adresi verin ve evinize kadar kargo ile gelsin. Ortalama 1 ay içinde numune elinize ulaşacaktır. Gönderimle Türkiye’nin her noktasına yapılmaktadır.

http://www.jolyyetiskinbezi.com/ucretsiz-numune.aspx

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. aysenur dedi ki:

  numune ıstıyorum bana ulasıın

  1. d dedi ki:

   ne kadar çirkin bir uslubunuz var

 2. ilkay erdoğan dedi ki:

  bende istiyorum numunelerinizden

 3. süreyya yördem dedi ki:

  ankara fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi 2. poliklinik türkocağı sokakno:3 sıhhıye ankara

 4. kampanyabulucu dedi ki:

  Merhabalar;
  Haberimiz sonunda verdiğimiz şu linki https://www.kampanyabulucu.com/en-uygun-borc-transferi-kredisi-veren-bankalar/ tıklayarak ücretsiz numune talep edebilirsiniz. Numunenin elinize ulaşabilmesi için bütün bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmayı unutmayınız.

 5. Ebru dedi ki:

  Engelli Kardeşim için bezinizi denemek istiyoruz