Kampanya Bulucu

Jolly Tur’da Ekstra % 5 İndirim ve 9 Taksit!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Jolly Tur’da Ekstra % 5 İndirim ve 9 Taksit!” kampanyası ile birlikte Jolly Tur’dan yapacağınız otel, seyahat ve tur ödemelerini kampanya kapsamında belirtilmiş olan Bonus kartlar ile 2 ve 9 taksit arasında yapan kişiler maksimum sayısı 9 taksit olmak üzere 2 ve 6 taksit arasındaki alışverişlerde +3, 7 taksite +2 ve 8 taksite +1 şeklinde taksit fırsatından yararlanma şansını yakalar! Bununla birlikte erken rezervasyon idnirimleri ve Jolyy Tur tarafından alışverişlere yansıtılacak olan ekstra %5 indirimden de faydalanma fırsatını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 1 Ocak ve 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Jolly Tur’dan otel, seyahat ya da tur alışverişlerini kampanya kapsamında belirtilmiş olan Bonus kartları ile birlikte yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılabilmek için herhangi bir işlemde bulunmasına gerek yoktur. Sadece Flexi kart sahiplerinin yapması gereken şey kısa mesaj göndermektir. Flexi kartı sahiplerinin bu kampanyaya katılabilmek için banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “EVET JOLLY” yazmaları ve bir adet boşluk bıraktıktan sonra karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Flexi kartı ile kampanyaya katılacak olan kişiler için belirlenmiş olan katılım ücreti 4,99 TL’dir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler Money Bonus, Bonus, American Express, Miles & Smiles, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Burgan Bonus, ICBC Turkey Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Fibabanka Bonus kartlarından birisini kullanması gerekmektedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile birlikte yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz en yüksek taksit sayısı 9 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Ayrıca kampanya 2 ila 9 taksit arasında yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bununla birlikte %5 ekstra indirim fırsatını uçak bileti harcamalarında kullanmanız mümkün değildir.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında verilecek olan %5 ekstra indirim uçak bileti harcamalarında kullanılamayacaktır.

Mail order işlemleri ve Sanal POS kullanımları kampanyaya dahil edilmiştir.

Ekstra %5 indirim ve erken rezervasyon indirimi Jolly Tur tarafından alışveriş sırasında yansıtılacaktır. Bu indirim otel ve turlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler ulaşmak için 444 0 644 numaralı müşteri Hizmetlerini ya da Jolly tur resmi internet sitesi ola www.jollytur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyaya katılan bankalar ve Jolly Tur önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı duymadan bu kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları şartların istedikleri bir bölümünde ya da kampanyanın tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.