Kampanya Bulucu

Jolly Tur’da 2.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinize 100 TL Bonus!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Jolly Tur’da 2.000 TL ve Üzeri Alışverişlerinize 100 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Bonus üyesi olan Jolly Tur acentelerinden, Jolly Tur resmi internet sayfası üzerinden ya da Jolly Tur Çağrı Merkezi numarasını arayarak Garanti Bonus POS cihazı üzerinden tek seferde yapılacak olan taksitli ya da tek çekimli 2.000 TL ve üzeri gemi turları, yurt dışı t urlar, yurt dışı oteller, yurt içi kültür turları, yurt içi oteller ya da Kıbrıs otelleri alışverişlerinde 100 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya 1 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin ilave olarak herhangi bir işlem yapmasına gerek olmasa da Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyadan faydalanabilmeleri için kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi kartının bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET JOLLYTUR yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kampanyaya katılım katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Avea yani Türk Telekom aboneleri adına 0,60 TL, Turkcell aboneleri adına 0,65 TL ve Vodafone aboneleri adına 0,415 TL olacaktır. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya PTT Bonus, ICBC Bonus, QNB Finansbank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Abank Bonus, ING Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Şekerbank bonus, Denizbank bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi, Bonus, Bonus Business ve sanal kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kazanılan Bonuslar kampanya kapsamında alışveriş yapılmış olan kredi kartına 3 Ağustos 2017 tarihinde yüklenir.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Bonusları 4 Ağustos ve 13 Ağustos 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 100 TL değerinde Bonus kazanabilecektir. Kazanılan Bonuslar bu tarihler arasında harcanmadığı takdirde 14 Ağustos 2017 tarihinde kredi kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Garanti Bankası POS cihazı üzerinden gerçekleşmesi gerekir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Bonus kazanımı da geçersiz olur.

Kampanyaya Türkiye Ekonomi Bankası ticari kartları, Miles and Smiles kredi kartları, American Express kredi kartları, Şekerbank ticari kartları, ING Bank ticari kartları, Burgan Bank ticari kartları ve Burgan Bank Bonus kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Kıbrıs otelleri, yurt içi otelleri, yurt dışı oteller, yurt içi kültür turları, gemi turları, yurt dışı turlar ve gemi turları üzerinden yapılacak ödemeler dahil edilmiştir.

Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere Bonus ya da Jolly Tur resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Garanti Bankası ve Jolly Tur önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların belirli bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.