Kampanya Bulucu

Jetgenç’lilere Uçak Biletleri Her Zaman %20 İndirimli

AnadoluJet, havayolları konusunda oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Fakat şimdi kurmuş olduğu gençlü kulübü ile tüm gençlere daha avantajlı bir fırsat sunuyor. Anadolujet kampanyaları ile şimdi bu kulübe üye olan müşteriler tüm biletleri ekstra indirimli olarak alabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Jetgenç kampanyaları ile AadoluJet’in gençlik kulübüne üye olmuş olan 13 yaş ile 25 yaş arasında ki gençler alacağı tüm uçak biletlerini %20 indirimli olarak alabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için alacağınız biletleri www.anadolujet.com internet sitesinden almanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu uçak bileti kampanyası sadece Jetgenç kulüp üyelerinin katılımına açıktır. Kulübe üye olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kulübe üye olmak için 13 yaşında gün almış olmanız ya da 25 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Bu kriterleri sağlayan herkes bu kulübe üye olabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için ilk olara kulübe üye olmanız gerekir. Kampanyaya üye olmak için jetgenc.anadolujet.com adresinde ki üyelik formunu doldurarak hemen üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra www.anadolujet.com internet sitesinden uçak bileti alarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir tarih sınırlaması yapılmamıştır. Jetgenç üyesi olan herkes bu kampanyadan istediği zaman yararlanabilir. Fakat AnadoluJet istediği zaman bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için uçak biletlerini internet sitesinden almanız gerekmektedir. Acenta ya da diğer kanallarla almış olduğunuz uçak biletleri kampanya kapsamının dışında olacaktır ve indirim olmayacaktır. Kampanya tüm esnek ücret sınıflarında alınacak uçak biletlerinde geçerlidir. İndirim vergiler hariç olarak ücret üzerinden hesaplanan %20 oranında olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.