Jelibon'dan Çocuklara Sanat Kursu Hediye Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Jelibon’dan Çocuklara Sanat Kursu Hediye Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Migros marketlerinden 5 TL ve üzeri Sour Patch Kids ya da Jelibon alışverişi yapan herkese bale, dans, enstrüman ya da resim çocuk kurslarından biri hediye edilecektir!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Jelibon’dan Çocuklara Sanat Kursu Hediye Kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler 2 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanyanın diğer koşullarını yerine getirerek alışveriş yapmalıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yapması gereken şey, www.jelibonmigrossenligi.com adresine giriş yaparak bu kampanya için gerekli olan ve istenilen bilgileri doldurmaktır. Ardından kampanya katılım koşullarını kabul etmeniz ve Migros tarafından verilecek olan kasa fişlerinde yer alan şifreyi bu sitede yer alan “Kampanya Kodu” bölümüne girmeniz gerekiyor. Ardından da alışveriş faturasını yükleyerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kayıtlı olan Money Club kart kullanıcılarına ait olan kişisel bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması gerekmektedir. Bununla birlikte kampanyaya başarılı bir şekilde katılan kişiler, 18 yaşından küçük çocukları için bu kampanyadan yararlanabilir.

Kasa Fişlerinde Yer Alan Şifreleri Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Migros marketlerinden yapacağınız 5 TL ve üzeri Sour Patch Kids ya da Jelibon alışverişlerinde kasa fişlerinde yer alan kampanya kodlarını 15 gün içinde kullanmanız gerekmektedir. 15 günün ardından kullanılmayan şifreler kullanım dışı kalacaktır.

Kampanya Katılım Sınırı Var mı?

Bu kampanya 10.000 kişinin katılımı ile sona erecek olup bu sayıdan sonra herhangi bir kişinin kampanyaya katılmasına izin verilmeyecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya tarihleri içerisinde 5M Migros, Migros ve Migros Jet marketlerinden ya da Sanal Market üzerinden Money Club özelliğine sahip olan kartlar ya da Money Bonus ve Money Club Kart ile 5 TL ve üzeri Sour Patch Kids ya da Jelibon alışverişi yapan kişiler, annesi ya da babası olduğu çocukları adına tercih edecekleri tek bir derslik çocuk aktivitesi için başvurma hakkını elde ederler.

Yapacağınız alışverişlerde elinize geçecek olan fatura ve fişleri saklamanız gerekmektedir.

Başvurunuzun alındığı tarihten itibaren on gün içinde sizinle iletişime geçilerek kampanyadan faydalanmanız için hak sağlanacaktır.

Migros bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir kısmını ya da tamamını değiştirme ve bu kampanyayı tamamen durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.