Kampanya Bulucu

İzmir Çiğli ve Gaziemir Metro’da 100 TL’ye Varan Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“İzmir Çiğli ve Gaziemir Metro’da 100 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Bonus Flaş üzerinden uygulamaya katılım gösteren kişiler İzmir’de yer alan Metro Toptancı Marketleri olan İzmir Çiğli ve Gaziemir Metro marketlerine giderek Garanti POS cihazı üzerinden elektronik sektöründen yapacakları 500 TL ve üzeri harcamaya 50 TL ve 1.000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL değerinde Bonus kazanma şansını elde ediyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 15 Haziran ve 5 Temmuz 2017 tarihleri arasında İzmir Metro Toptancı Marketlerinden alışveriş yapması gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonlarda yer alan uygulama marketlerinden indirmesi ve daha sonra kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce ilgili kampanya sayfasında giriş yaparak Hemen Katıl butonuna basarak kampanyaya dahil olması gerekiyor. Bu noktadan sonra yapılacak olan ilk elektronik ürünü alışverişinizde Bonus kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya yalnızca Garanti Bonus, bonus Business, Flexi, Easy, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Paracard ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonusları 13 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında kullanmadığınız takdirde kullanılmamış olan tüm Bonuslar 1 Ağustos 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 100 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya yalnızca İzmir’de yer alan Metro Toptancı Marketleri olan Çiğli ve Gaziemir Metro Toptancı Marketlerinden yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya market, içki ve türün alışverişleri ile kontör alışverişleri dahil edilmemiştir.

Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmayan kişilerin Bonus kazanması mümkün değildir.

Bonus Flaş mobil uygulaması ile kampanyaya katılmadan önce yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecek olup, harcama yaptıktan sonra kampanyaya katılacak olan kişilerin kampanyaya katılımı geçerli sayılmayacak ve kampanya kapsamında geriye yönelik kazanım gerçekleşmeyecektir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Bonus kazanımı da gerçekleşmez.

Tüzel müşterilerin kampanya kapsamında belirtilmiş olan ticari kredi kartlarını kullanarak kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj göndererek kampanyaya dahil olması gerekir.

Kampanyaya diğer ticari kartlar, Miles and Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus net üyesi olan bankalara ait bireysel ya da ticari Bonus kartları ve Money Bonus kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya sanal ve kontör kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil değildir.

Garanti Bankası ve Metro Toptancı Marketleri bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların bir kısmını ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.