Kampanya Bulucu

İstikbal’den Yılın İlk Sürprizi: KDV Kampanyası

Mobilya sektöründe öncü marka olan İstikbal’den yeni yılın ilk kampanyası geldi. Şimdi İstikbal kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde KDV tutarı kadar bir indirimden faydalanabileceksiniz. Bu sayede vergi yükünüz ortadan kalkmış olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu mobilya kampanyası ile kampanya tarihleri arasında 4.990 TL ile 8.490 TL arası alışveriş yapan müşteriler KDV tutarının yarısı kadar 8.490 TL ve daha üzeri alışverişlerde de KDV tutarının tamamı kadar hediye ürün almaya hak kazanacak. Üstelik bu kampanya ile 23.000 TL’nin KDV’si olan 3.508 TL kadar hediye ürün kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. Tüm İstikbal ve Deco markalı ürünlerde kampanya geçerli olacaktır. Kampanya sadece İstikbal Yetkili Bayilerde geçerlidir. Diğer kanallardan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, hediye çeki kullanmanıza, kampanya da promosyon kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında belirtilen tutarlarda alışveriş yapmanız kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yapacakları alışverişlerle kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya şartlarına tabi olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya yetkili bayilerden yapılan ve İstikbal ya da Deco markasına sahip olan bütün ürünlerde geçerlidir. Verilen hediye indirimde yine aynı ürünlerde geçerli olacaktır. Diğer lisanslı ürünler kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanya İçin Kredi Kartı Kullanabilir Miyiz?

Kampanyadan yararlanmak için tek şart alışverişlerin tek seferde ve aynı bayiden yapılıyor olmasıdır. Bunu kredi kartı, nakit ya da başka bir yol ile ödeyebilirsiniz. Hatta kampanya koşullarında kredi kartları ,le 9 taksite kadar da vade fırsatından yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.