Kampanya Bulucu

İstikbal’den Vestel LED TV ya da Akıllı Telefon Hediye

Mobilye konusunda ülkenin en çok tercih edilen markalarından biri olan İstikbal, yaptığı yeni kampanyası ile şimdi müşterilerine oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. Şimdi İstikbal kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde Vestel marka akıllı telefon ya da LED TV kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vestel kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında İstikbal mağazalarından 5.490 TL ya da daha fazla tutarda yapılan alışverişlerde değeri 699 TL olan Vestel Venus 5.0 Altın Akıllı Telefon kazanabilirsiniz. 6.990 TL veya daha üzeri tutarlarda 899 TL tutarında ki Vesel Venus 5.5 Altın Akıllı Telefon ya da 1.069 TL değerinde Vestel Sattellite 82 Ekran LED TV kazanabilirsiniz. 9.990 TL ya da daha üzeri alışverişler ise 1.299 TL değerinde Vestel Smart 102 ekran, uydu alıcılı ve Smart TV LED TV kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan herkesin katılımına açıktır. Kampanya tüm İstikbal mağazalarında geçerli olacaktır. Belirtilen tutarlardaki alışverişleri tek seferde yapan her müşteri kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur kampanya tarihler arasında belirtilen tutarlarda ki alışverişleri tek seferde yapmanız yeterli olacaktır. Stoklarda bulunan hediyeleri de alışverişinizde ki ürünlerle birlikte anında alabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlayarak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya kapsamında verilecek olan hediyeler stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiği zaman kampanya da sona erecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.