Kampanya Bulucu

İstikbal’den 2014 Sonbahar Kampanyası

İstikbal Mobilya 2014’ün son aylarında Mosder Mobilya Festivali adı altında büyük indirimler ve fırsatlar ile karşımıza çıkıyor. İstikbal’in 2014 Sonbahar kampanyası adı altında sunduğu indirim ve fırsatlar arasında 1.999 TL’den başlayan fiyatlar ile oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları. 8.30 TL’den başlayan taksitlerle nevresim takımları. 309 TL’den başlayan fiyatlarla çelik konstrüksiyon bazalar. 2.990 TL’lik alışverişlerinizde halı grubu için 100 TL’lik indirim çekleri bulunuyor.

Yine bu kampanya kapsamındaki ürünleri Axess Kartınız ile peşin fiyatına 9 taksit ödeme seçeneği ile alabilirsiniz. Ayrıca senetli satış yapan İstikbal Bayilerinde peşinat artı 11 taksit avantajından da yararlanabilirsiniz.

Gelin şimdi bu fırsat ürünlerini tek tek inceleyelim.

Oturma Grupları, Yatak Odaları, Yemek Odaları 1.999 TL’den Başlayan Fiyatlarla: Bu kampanya sadece Vesta Yemek Odası, Vesta Yatak Odası ve Star oturma grubu için geçerli.

İstikbal Vesta Yemak Odası Takımı:

vesta yemek odası

Vesta Yemek Odası takımında Trend renklerin kombinasyonu kullanılmış olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.
Vesta Yemek Odası Takımında alternatif yemek masası seçeneği sunularak ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapma imkanı sunulmuştur.
Vesta Yemek Odası Takım içerisinde kullanılan LED aydınlatma ile görsellik ön plana çıkarılarak şık bir tasarım elde edilmiştir.
Vesta Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact vitrin, kitabeli masa, sabit masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

İstikbal Star Maxi Oturma Grubu:

star maxi oturma grubu takımı istikbal

 

Star Maxi Takımı, 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden; Star Oturma Grubu, 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Üründe yerden yüksek ayaklar kullanılmış olup oturum kısmındaki dikiş uygulamaları ile şık bir görüntü oluşturulmuştur.
Ürününde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünün üçlü ve ikili üniteleri, yatak olmasının yanı sıra eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

İstikbal Vesta Yatak Odası Takımı:

vesta yatak odası takımı istikbal

Vesta Yatak Odası Takımı son derece şık ve modern hatlara sahip olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle modern bir tasarıma sahiptir. 2 renk kombinasyonu ile tasarlanmış olup, gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Takımın genelinde yatak ve dikey çizgi şeklinde klapa ve fitil uygulanmış olup görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Gardırop üst taç kısmında LED aydınlatmalar kullanılarak görsellik ve fonksiyonellik arttırılmıştır.
Vesta Sürgü Kapaklı Gardırop: Sürgü kapaklı Gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. Bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır.
Vesta 5 Kapaklı Gardırop: 5 kapaklı gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
İç Dizayn : Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.

Vesta 4 Kapak Gardırop: 4 kapaklı gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
İç Dizayn : Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır.

Vesta Tuvalet Masası: ünite, çekmece, kapak ve puf ünitesinin konumlandırılabileceği boşluklu bölümden oluşmaktadır. Gövde ve çekmecede ceviz, kapakta ise krem renk kullanılmıştır. Kapakta kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır.
Vesta Tuvalet Aynası: Elips bir formda tasarlanmış olan ayna panosunda ceviz renk kullanılmıştır. Ayna kenarında kahve renginde boya baskısı kullanılarak görsellik arttırılmıştır.
Vesta Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lik iyb olarak üretilecektir. Başucunda krem, klapa ve başucu kenar profillerinde ise ceviz renk kullanılmıştır. Başucunda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
KARYOLA: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lik karyola olarak üretilecektir. başucunda krem, ayakucu ve traverslerde ise ceviz renk kullanılmıştır. Başucunda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.

Vesta Şifonyer: şifonyer ünitesi 1 kapak ve 1 çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, kapakta ve çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. kapakta ve çekmecede kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.
Vesta Komodin: Komodin bir çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. Çekmece üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
Vesta Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Krem Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.

309 TL’den Başlayan Fiyatlarla Çelik Konstrüksiyon Bazalar: Bu kampanya sadece Ferro baza 90*290 için geçerli.

ferro baza istikbal

 

Ferro baza, sağlamlığın, pratikliğin ve şıklığın mükemmel birleşimi. Metal konstrüksiyonu sayesinde tüm yüklerinizi güvenle taşıyacak sağlamlıkta. Özel olarak tasarlanmış başlığı sıra dışı bir görünüm yaratırken, yatağınızın şıklığını ekonomik yoldan tamamlıyor. Krem, kahve ve bakır renk alternatifleri de bulunan Ferro baza, tek ve çift kişilik boyutlarıyla sizi bekliyor.

Farklı renk alternatifli deri döşeme
Emniyetli amortisör ve destek makasları
Metal Konstrüksiyonlu kasa
Paslanma ve dış etkilere karşı elektrostatik boya
Geniş sandık özelliği
Yüksek ayakları ile altı kolayca temizlenir

2.990 TL’lik Alışverişlerinizde Halı Grubu İçin 100 TL’lik İndirim Çeki: İstikbal Mobilya Mağazalarında yapacağınız 2.990 TL ve üzeri alışverişlerinizde halı grubunda kullanılmak üzere 100 TL’lik hediye çeki kazanacaksınız. Yalnız bu hediye çekini sadece  halı grubunda yaptığınız 450 lira ve üzeri alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Yani 450 liralık bir halı alışverişi yaptığınız zaman 100 liralık bir indirim avantajı yakalamış olacaksınız.

8.30 TL’den Başlayan Taksitlerle Nevresim Takımları: Sadece Axess Kart ile yapacağınız 9 taksit alışverişleriniz için geçerli. Kampanya kapsamında; Dreamland Tek Kişilik Nevresim Takımı’nda aylık 8,30 TL’ den, Sleepwell Tek Kişilik Uyku Seti’nde aylık 15,50 TL’ den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.