Kampanya Bulucu

İstikbal’de Fiyatlar 2016’da Takıldı, 2017’de Zam Yok Kampanyası

İstikbal müşterileri için yeni yılda yeni bir kampanya başlattı. İstikbal’deki ürünlerin fiyatları 2016 yılında takılı kaldı, 2017 yılında zam yok kampanyası. Bu kampanyaya göre, birçok ürünün fiyatı hala güncellenmedi ve hala eski fiyatlar üzerinden müşterilere satış yapılmaktadır.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Ürünlerde eski fiyatların hala geçerli olduğu bu kampanyada koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları, klasik takımlar, kanepeler, Tv koltukları, puflar ve berjerler, bebek koltukları, Gold, Rustik ,Oneon, Lima, Paula, Side, Romance, Karat, Perla, Resita, Siena, Sedef, Kayra, Caprice, Zenit, Prestij, Kristal ve Queen yatak odası takımları kampanyaya dahil olan ürünlerdir. Aynı zamanda bu kampanyada yer alan diğer ürünler ise Gold, Rustik, Lima, Orleon, Side, Karat, Paula, Romance, Perla, Kayra, Zenit, Resital, Siena, Caprice, Queen, Sedef ve Kristal modellerine sahip olan yemek odası takımlarıdır. Yatak ve baza grubunda yer alan diğer kampanyalı ürünler ise therapedic, yataklar, katlanır somyalar, bazalar, başlıklar ve aynı zamanda aksesuarlardır. Bu ürünler arasından seçeceğiniz herhangi bir modeli satın almak istediğiniz zaman eski fiyatlar üzerinden satış işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

İstikbal’in başlatmış olduğu fiyatlar 2016’da takılı kaldı, 2017’de zam yok kampanyası 1 Ocak 2017 ve aynı zamanda 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır. Bu tarihten sonra yapacağınız herhangi bir ürün alımında yeni fiyatlar üzerinden satışınız gerçekleştirilecektir. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak için size en yakın İstikbal mağazalarına uğramanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.