Kampanya Bulucu

İstikbal’de Büyük İndirim ve KDV Kadar da Hediye

Eğer evinizi dizmek, değiştirme ya da en baştan dekore etmek istiyorsanız, size en fazla yardımcı olacak mobilya firmalarından bir tanesi hiç kuşkusuz İstikbal’dir. Üstelik şimdi İstikbal kampanyaları ile birçok mobilya ve takımlarda hem büyük bir indirimden faydalanabilirsiniz, hem de KDV kadar hediyeden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu mobilya kampanyası ile, belirlenen tarihler arasında herhangi bir İstikbal mağazasına uğrayarak, birçok üründe yapılmış olan büyük indirimleri görebilir ve bunlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile 12 aya kadar vade yapabilme seçeneği de bulunur. Hepsinin yanı sıra, 4.990 TL ile 8.490 TL arası alışverişlerde KDV tutarının yarısı kadar hediye kazanırken, 8.490 TL’nin üzerinde ki harcamalarda KDV tutarının yamamı kadar hediye kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanya için herhangi bir kişi sınırlaması yapılmamıştır. Fakat kampanya kapsamında sunulan indirimli ürünler stoklarla sınırlıdır stokların tükenmesi durumunda kampanya otomatik olarak durabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya için belirlenen tarihler arasında herhangi bir İstikbal mağazasından, tek seferde, belirtilen tutarlar kadar alışveriş yapmış olduğunuzda otomatik olarak kampanya kapsamına alınır ve kampanyadan yararlanırsınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

8 Şubat tarihinde başlayan bu kampanaya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini gerçekleştirmelilerdir. Bu tarihlerin dışında yapılan alışverişlerde indirim ve KDV kampanyası geçerli olamayacaktır.

Kampanya ile Ne Kadar Hediye kazanabilirim?

Bu kampanya kapsamında en fazla 23.000 TL’nin KDV’si alınarak hediye verilir. Yani bir kişinin tek seferde kazanabileceği en fazla hediye tutarı 3.508 TL değerinde olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.