Kampanya Bulucu

İstikbal Mobilya İndirim kampanyası

İstikbal 2014 kampanyaları son hızla devam ediyor. İstikbal kampanyası arasında bu kez de toplamda 9,490 liralık alışveriş yapan herkes anında 1,400 liralık bir indirim kazanıyor ve toplamda 8,090 lira ödeyerek oldukça avantajlı bir fiyat yakalamış oluyor.

İstikbal mobilya kampanyasında yer alan bu fırsatlar 30 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir ve tüm ürün gruplarında da kampanya geçerli olacaktır.

Ben o kadar fazla alışveriş yapamam diyorsanız bir diğer sunulan İstikbal kampanyası ise dilerseniz 5,999 liraya alışverişi yapacak ve anında 600 lira indirim kazanmış olacaksınız. Daha ayrıntılı bilgi için sizleri istikbal müşteri hizmetleri 4443344 numarasına yönlendiren marka, bu kampanyayı birçok bayisinde geçerli kılmıştır. Dâhil olmayan mağazaları öğrenmek içinde çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İstikbal’den 2014 Sonbahar Kampanyası İçin Tıklayınız…

İstikbal mobilya indirim kampanyası detayları için

Tek seferde (kdv dahil 1+5 perakende fiyatlar üzerinden) 5.990 tl ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize satış anında 600 tl indirim ve 9.490 tl ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize satış anında 1.400 tl indirim uygulanacaktır. tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 01.07.2014 – 30.09.2014 tarihleri arasında geçerlidir. istikbal, ürünleri üzerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. kdv veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. fiyatlarımıza kdv dahildir. belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkı mahfuzdur. kampanya koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için, lütfen bir istikbal yetkili satıcısı’na başvurunuz. tipografik hatalardan istikbal sorumlu tutulamaz. peşin fiyatına 9 taksitle ödeme koşulları axess kart üyesi olan bayilerimizde geçerlidir. peşinat +11 taksit seçeneği senetli satış yapan bayilerimizde geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.