Kampanya Bulucu

İş’te Üniversiteli Mezun Olduktan Sonra da Yanınızda

Üniversite öğrencilerine uygun hizmet paketleri ve kredi kartı koşulları sunan İş’te Üniversiteli kredi kartı, siz mezun olduktan sonra da aynı avantajlardan yararlanmanızı sağlıyor. Bireysel Maximum kredi kartına dönüşen bu kartlar, mezuniyet hediyesi olarak da 20 TL Maxipuan sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Maximum kampanyaları ile mezun olmanıza rağmen hala aynı kredi kartını kullanıyor olmanız durumunda kampanya tarihleri arasında kampanya mesajı atarak 20 TL Maxipuan hediyeyi alabilme şansı yakalarsınız. Bunun için mezun olduktan sonra kredi kartını kullanmaya devam ediyor olmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Öncelikle bu kampanya üniversite sürecinde İş’te Üniversiteli kredi kartı kullanan müşteriler için geçerlidir. Üniversite bittikten sonra aynı kredi kartını Maximum kredi kartı olarak kullanmaya devam eden ve en fazla 1 yıl önce mezun olmuş olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu kampanyaya nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilme gereksinimlerini tamamlıyor iseniz, telefonunuzun mesaj bölümüne MEZUN yazıp, bir boşluk bırakıp, kullandığınız kredi kartının üzerinde ki kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekiyor. Gelen onay mesajından sonra kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanya mesajını göndermelidir. Bu tarihten sonra yapılan işlemlerde herhangi bir Maxipuan kazanımı olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu İş Bankası kampanyalarından her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya kişi bazlı olarak kurgulanmış olduğundan birden fazla kredi kartınız aynı kampanya şartlarını sağlıyor olsa da kampanya kapsamında verilen hediye sadece 1 defa verilebilecektir. Eğer mezuniyetinize 1 ay gibi bir süre kaldı ise, bu durum banka tarafından değerlendirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.