Kampanya Bulucu

İş’te Üniversiteli Kartına Başvuranlara Cinemaximum’da 2 Kişilik Bilet Hediye

Üniversite öğrencilerine özel olarak çıkmış olan ve onlara uygun avantajlar sağlayan İş’te Üniversiteli kredi kartları, şimdi kampanyalar ile gençleri daha da çok sevindiriyor. Şimdi İş’te Üniversiteli kampanyaları ile Salı ve Çarşamba günleri 2 kişilik sinema bileti hediye.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında İş’te Üniversiteli kredi kartına başvurduğunuz zaman, Tüm Cinemaximum sinemalarında, salonlarında, seanslarda ve saatlerde geçerli olacak olan 2 kişilik sinema bileti kazanıyorsunuz. Sinema biletlerini Salı ve Çarşamba günleri saat 18:00’e kadar kullanmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası sadece ilk defa İş’te Üniversiteli kredi kartlarına başvuracak olan müşteriler sinema biletleri kazanır. Mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Hali hazırda bir adet iş’te Üniversiteli kredi kartı olan müşteriler de yeniden başvuru yaparak bu kampanyanın dışında kalır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartına başvurmuş olduğunuz zaman kampanyadan da otomatik olarak yararlanıyorsunuz. Bu işlemi tamamladıktan sonra tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak sinema biletini kazanırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Şubat ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuruyu yapmıştır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları alınmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Bu kampanya müşteri bazlı olarak, her katılanın eşit şartlarda yararlanmasını sağlayacak şekilde kurgulanmıştır. Her müşteri bu kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir ve sadece 1 defa 2 kişilik sinema bileti kazanılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.