Kampanya Bulucu

İş’te Üniversiteli Kartı ile Tüm Müzelere Giriş 1 Ay Ücretsiz

Kredi kartları, zaman geçtikçe her şeyin yerine kullanılabilecek özellikleri taşıyorlar. Şimdi de Maximum özellikli kredi kartları Müze kartı olarak kullanılabiliyor. Üstelik Maximum kampanyaları ile 1 ay boyunca tüm müzelere giriş ücretsiz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İş Bankası kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartınızı kullanarak T.C. Kültür Bakanlığına bağlı olan 300’ün üzerinde ki müzeye giriş 1 ay boyunca tamamen ücretsiz olacak. İlk müze ziyaretinden itibaren 30 gün boyunca giriş ücretsiz olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Kampanya Müze kart özelliği taşıyan bütün Maximum kredi kartlarında geçerli olacaktır. İş Bankası’na ait bütün kredi kartları kampanyaya dahil iken, aidatsız kredi kartları, diğer bankalara ait kredi kartları, Bankamatik kartları ve ön ödemeli kartlar bu kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu, promosyon kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Kredi kartınızı kullanarak yapacağınız ilk müze girişinden itibaren kampanya geçerli olacaktır. Turnike olan yerlerde kartı okutarak geçmeniz, olmayan yerlerde Pos ile geçiş yapmanız kampanyaya katılım için yeterlidir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya bir uygulama olarak başladı ve her yıl için yenilenecek. Yani yıl içerisinde yapacağınız ilk girişten itibaren 30 gün ücretsiz olan girişler, bir sonra ki yıl aynı koşullarla yenilenecektir. Bu nedenle kampanya için herhangi bir son katılım tarihi gerekmemektedir.

Kampanya Hangi Müzelerde Geçerlidir?

www.muzekart.com internet sitesinin listesinde bulunan tüm müzelerde kampanya geçerli olacaktır. T.C. kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan 300’den fazla müze bu kampanya kapsamında ücretsiz girişe dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.