İş Bankası'ndan Yeni Yıl Kredisi | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası’ndan Yeni Yıl Kredisi

Firmaların yapmış oldukları yeni yıl kampanyalarına bir yenisi de İş Bankası’ndan eklendi. İş Bankası kampanyaları ile yeni yıla girerken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve uygun ödeme koşullarına sahip olacak bir kredi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile başvuran İş Bankası müşterileri uygun ödeme koşulları, vade sayısı ve faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Kampanya kapsamında 36 aya kadar vade kullanabilme şansınız var. Kampanya ile belirlenen avantajlı faiz oranı %1,38’dir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan her Türk vatandaşının başvurusuna açıktır. Fakat kampanyaya başvuran her müşteri kampanyadan yararlanamayabilir. Bankada ki gerekli birim gelir durumu ya da daha önce ki ödeme alışkanlıklarını inceleyerek kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verilecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kredi başvurusu yapabileceğiniz bütün kanallar kampanya kapsamına alınacaktır. Bu kampanya kapsamında ki krediye İş Bankası şubelerinden, Bankamatiklerde, İşCep ya da İşTablet uygulamalarından 0 850 724 0 724 numarada ki Telefon şubesinden SMS aracılığı ile ya da İnternet Şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 5 Ocak 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar belirtilen kanallardan herhangi bir ile başvuru yapmış olmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapacağınız kredi başvurularında bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya SMS ile Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya SMs aracılığı ile başvurmak için telefonunuzun mesaj bölümüne NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye göndermeniz gerekecektir. Örneğin NAKİT 254xxxxx254 10000 2000 şeklinde yazılarak 4402’ye gönderilmelidir. Gönderilen her SMS standart ücret ile ücretlendirilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ