Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Yemeksepeti.com’a Sürpriz Maxipuan!

İş Bankası’ndan yepyeni bir kampanya daha! İş Bankası Maximum mobil kullanıcıları kazanmaya ve farklı farklı alanlarda çeşitli kampanyalardan yararlanmaya devam ediyor. Bu seferki kampanya İş bankası ile yemeksepeti.com internet sitesinin işbirliği ile ortaya çıkan bir kampanyadır.  Bu kampanyada ise maximum mobil kullanıcıları yemeksepeti.com harcamalarında sürpriz maxipuanlar kazanıyorlar. Bu yazımızda, maximum mobil kullanıcılaına özel geliştirilen yemeksepeti kampanyasına dair bütün ayrıntılardan bahsettik.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 9 Ekim 2017 tarihinde başlayıp, 29 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya Maximum mobile özel bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında her Yemeksepeti.com sitesinden veya uygulamasından 15 TL ve üzeri alışverişinizde sürpriz maxipuan kazanırsınız.

Maxipuan kullanarak yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.

Bankanın iletişim sisteminde yer alan telefon numaranıza ne kadar maxipuan kazandığınıza dair kısa mesaj gelecektir.

Kişisel verilen korunması kanunu kapsamında iletişim izni olmayan kişilere doğal olarak kısa mesaj ile bilgilendirme yapılamaz. Bu kullanıcıların en son alışveriş yaptıkları karta 8.11.2017 tarihinde kazandıkları maxipuan yüklenecektir.

Daha sonradan iptal ettiğiniz işlemler için de kampanyaya katılamazsınız.

Bu kampanya kampanya kapsamında 3,5,6,10,12 ve 15 tutarlarında maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu tutarlar kampanyaya katılanlar arasında rastgele dağıtılacaktır  ve toplam dağıtılacak miktar 300.000 TL ile sınırlıdır.

Kazandığınız maxipuanlar 08.11.2017 tarihinde kampanya bittikten sonra son kullandığınız karta yüklenecektir ve 30.11.2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. (Bu tarih dahildir.)

Maximiles’a yüklenen puanları, maximile dönüştüremezsiniz ve avans maximil kapatmakta kullanamazsınız.

Bu kampanya müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Bir müşteri toplam maksimum 60 TL maxipuan kazanabilir.

Kampanya kapsamında kazandığınız maxipuanları yalnızca yemeksepeti.com’da kullanabilirsiniz.

Eğer işleminizi şirket kredi kartı, aidatsız kartlar ve vadematik kart ile yaptıysanız kampanyaya katılamazsınız. Aynı zamanda yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler de kampanya kapsamında değildir.

Kampanyadan, İş bankası bankamatik kartları, maximum, maximiles, mercedescard , iş’te üniversiteli kartları olmak üzere iş bankası maximum özellikli kredi kartları sahipleri yararlanabilir.

Bu kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz için yemek sepetinde yaptığınız harcamayı online ödeme seçeneği ile ödemeniz gerekmektedir.

İş Bankası ve Yemeksepeti’nin kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkı vardır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu kampanya maximum mobile özel bir kampanyadır. Kampanyaya katılmak için öncelikle maximum mobil uygulamasının cep telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Eğer yüklü değilse, uygulamayı telefonunuza yükleyip katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra, Kampanyalar menüsünde, yazımıza konu olan kampanyanın detaylarının yer aldığı sayfa vardır. Bu sayfada yer alan katıl butonuna tıklayarak katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Eğer katılımı sağlamadan harcama yaparsanız, yaptığınız alışveriş değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken başka bir işlem yoktur.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.